1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Eskiden prensesti şimdi yabancı bir ülkede kiralık dairede oturuyor

Eskiden prensesti şimdi yabancı bir ülkede kiralık dairede oturuyor

featured

ÇALKANTILI BİR YIL
2021 yılı özellikle de bu ailelerden bazıları için oldukça çalkantılı geçti. Yeni dünyaya gelen bebeklerin yanı sıra büyük kayıplar, kapalı kapılar ardından yaşanan kavgalar, üzüntüler, stresler, halka tam olarak açıklanmayan gelişmeler yüzünden ortaya atılan iddialar… Derken 2021 yılı kraliyet ailelerinin üyeleri için de tıpkı dünyanın geri kalanı için de inişli çıkışlı geçti. Gelin bu yıl hangi kraliyet ailesinin hangi olaylarla gündeme geldiğine bir bakalım. Neler yaşadılar, neler yaptılar.

Eskiden Prensesti Şimdi Yabancı Bir Ülkede Kiralık Dairede Oturuyor

GÖSTERİŞLİ TÖREN
Önce mutlu gelişmelerle başlayalım. Rusya Federasyonu’nun en görkemli kenti Saint Petersburg, ekim ayında tarihi bir düğüne ev sahipliği yaptı. Ülkenin kaderini değiştiren 1917 Bolşevik Devrimi’nden tam 104 yıl sonra ilk “kraliyet düğünü” gerçekleşti. Her ne kadar sembolik de olsa bu düğün dünya çapında ses getirdi. Rus İmparatorluğu’nun son Çarı 2. Nikolai’nin, yani ülkeye yıllarca hükmeden Romanov Hanedanı’nın soyundan gelen 40 yaşındaki Grand Dük George Mikailoviç Romanov, uzun süredir birlikte olduğu 39 yaşındaki İtalyan yazar Rebecca Bettarini ile dünyanın en görkemli dini yapılarından biri olan St. Isaac Katedrali’nde hayatını birleştirdi.

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Sevcan Orhan: 20 yıla birçok mutluluk ve hüzün sığdırdım
Yorum Yap

Yorum Yap