1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Esra Dermancıoğlu doğal halini paylaştı

Esra Dermancıoğlu doğal halini paylaştı

featured

Son dönemde açıklamaları kadar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da konuşulan 53 yaşındaki Esra Dermancıoğlu, yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Çılgın ve eğlenceli yaşam tarzıyla takipçilerini güldüren Esra Dermancıoğlu, şimdi ise aşı olmadan önce yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Evde makyajsız bir fotoğrafını paylaşan Esra Dermancıoğlu, yaptığı paylaşımına ise şu notu düştü; ““Aşı olmaya gidiyorum ama galiba önce kaşlarımı aldırmaya gitmem lazım.”

Esra Dermancıoğlu Doğal Halini Paylaştı

KIZINI PAYLAŞTI
Esra Dermancıoğlu, geçtiğimiz gün çoğu kimsenin bilmediği kızının fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Dermancıoğlu, paylaştığı fotoğrafa ise, “Refia şu hayatta birbirimizin en derinini gören ruh eşim, kızım… naber” notunu düşmüştü.

Esra Dermancıoğlu Doğal Halini Paylaştı

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap