1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Esra Erol’da yürek dağlayan anlar! Canlı yayında kızının itiraflarını duyan anne adeta yıkıldı

Esra Erol’da yürek dağlayan anlar! Canlı yayında kızının itiraflarını duyan anne adeta yıkıldı

featured

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol’da programında büyük bir dram yaşandı. Saliha Hanım, 23 yaşındaki Zeynep Karasakal’ın evden kaçtığını dile getirerek Esra Erol’dan yardım istedi.

KAÇTIĞI EŞİ, ZEYNEP’İ EVDE BULAMAMIŞ

Kızının evli olduğunu vurgulayan Saliha Hanım, damadı Muhammet Karasakal’ın kendisini aradığını “Zeynep yok” dediğini ve bunun üzerine karakola gittiklerini belirtti.

“YUVA KURDUM”

Esra Erol’un ulaştığı Zeynep Karasakal ise açıklamalarıyla herkesi şoke etti. Zeynep Karasakal, canlı yayına telefonla bağlanarak “Ben gayet iyiyim, neden bunu anlamıyorsunuz? Annemle konuştum, Diyarbakır’dayım. Burada güzel bir yuva kurdum, mutluyum” dedi.

“GELECEĞİM”

Zeynep Hanım, “Kiminle yuva kurdun?” sorusuna da, “Orası şimdilik benden kalsın. Ben birkaç ay sonra geleceğim zaten” cevabını verdi.

“BOŞANMA AŞAMASINDAYIZ”

Eşi Muhammet Bey’in hayatındaki kişiden haberi olmadığını dile getiren Zeynep Hanım, “Ben eşimle konuşmak istemiyorum. Zaten boşanma aşamasındayız. O dava açmış yakında mahkememiz var” ifadelerini kullandı.

“YUVA ÜSTÜNE YUVA OLMAZ”

Saliha Hanım ise kızının sözlerine, “Yuva üstüne yuva olmaz. Senin resmi nikahın var, boşanmadan yuva kuramazsın. Önce boşanman gerek, senin gül gibi kocan var” şeklinde karşılık verdi.

“GEL KIZIM”

Saliha Hanım, “Orada ağlayarak beni rezil etme” diyen ve ardından telefonu kapatan kızına ise “Kızım bağırma yavrum, hep böylesin. Beni dinlemezsin, hep dışarıdakileri dinlersin. Gel beni dinle, gel kızım” diyerek seslendi.

Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen ayrıldı mı?
Yorum Yap

Yorum Yap