EVKUR Borç Sorgulama, EVKUR Taksit Ödeme

Evkur borç sorgulama ve kredi kartı ile taksit ödeme işlemlerinin nasıl yapıldığına dair yazımızda resimler ile detaylı bir şekilde anlatılmıştır, içeriği detaylı okuduktan sonra rahatlıkla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Evkur, Türkiye’nin en büyük alışveriş zincirlerinden birisi olmaktadır. Bu anlamda Türkiye’de yaşamakta olan birçok kişi alışveriş yapmaktadır. Taksitli ödeme seçenekleri ve online olarak borç sorgulama işlemlerinin yapılabilmesi sebebiyle de birçok kişinin tercihi olmaktadır. Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde bir bayisini bulundurmaktadır. İçerisinde ev ürünlerinden, teknolojik ürünlere kadar birçok ürün bulundurmaktadır.

Bu anlamda kişiler taksitli alışveriş yapmaları ile birlikte kişiler güncel borç bilgilerini de öğrenmek istemektedir. Bu yazımızda ise sizlere borç öğrenme işleminiz hakkında bilgiler vereceğiz. Sizlerde verecek olduğumuz bu bilgiler kapsamında işlemlerinizi İnternet üzerinden vakit kaybetmeden hızlı ve güvenilir bir biçimde borç öğrenmenizi gerçekleştirebilirsiniz.

T.C. kimlik no ile evkur borç sorgulama ve kredi kartı ile direkt ödeme işlemi yapmak için aşağıda yer alan butona tıklayarak evkur borç sorgulama ve evkur ödeme sayfası’na yönlendirileceksiniz. Sorgulama ve ödeme yapabilmeniz için 09:00 ile 23:00 saatleri arasında işlem yapmanız gerekmektedir.

Evkur Borç Sorgulama Ödeme İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Borç öğrenme işleminizi gerçekleştirmek için ilk olarak yukarıda bulunan butona tıklamanız gerekmektedir. Bu işleminizden sonra karşınıza çıkacak işlemleri aşağıda yer alan resimlere bakarak yardım alabilirsiniz.

1. Giriş ekranındaki forma T.C. kimlik numaranızı girin ve reCAPTCHA güvenlik kodunuzu onaylatın. Ardından “Devam” butonuna tıklayın.

Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme
Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme


2. Görüntülenen”Fatura Seçimi” ekranında “Devam” butonuna tıklayın.

Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme

3. “Ödeme Bilgisi” ekranında kredi kartı bilgilerinizi girin ve “Devam” butonuna tıklayın.

Evkur Borç Sorgulama, Taksit Ödeme

4. Son kontrollerinizi yaptıktan sonra, “Onay” butonuna tıklayın. Bir pencere açılacaktır. Bankanızdan size SMS ile gelen onay kodunu buraya girin.

T.c. Kimlik No Ile Evkur Borç Sorgulama
5.1. Ödemeniz başarıyla gerçekleştiğinde “Onay” ekranı bu şekilde görüntülenecektir. Yeni bir ödeme yapmak için “Başa Dön” Butonuna tıklayabilirsiniz.

Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme
5.2. Eğer “Hata” ekranı görüntlenirse “Başa Dön”butonuna tıklayarak “Ödeme Bilgisi” ekranına dönebilir, bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz.

Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme

Evkur Taksit Ödeme Hangi Bankalar ile Yapılmaktadır?

Taksit ödeme Kanallarını incelersek yukarıda belirttiğimiz internet sitesi üzerinden yapılabildiği gibi Halkbank ve Yapı kredi Bankası üzerinden de yapılabilmektedir. Peki belirtilen bankalar ile taksit ödemelerini nasıl yapabiliriz? bu sorunun cevabı içinde yazımızın devamında yer alan resimli anlatım ile çok kolay bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapıkredi Bankası ile Evkur Taksit Ödeme

Taksit ödeme işleminizi Yapı kredi Bankası üzerinden gerçekleştirmek için ilk olarak aşağıda bulunan butona tıklamanız gerekmektedir. Bu işleminizden sonra karşınıza çıkacak işlemleri aşağıda yer alan resimlere bakarak yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası ile Evkur Taksit Ödeme Nasıl Yapılır?

Yukarıda bulunan butona tıkladıktan sonra yönlendirileceğiniz Yapı Kredi sistemi üzerinden aşağıda belirttiğimiz işlemleri yapmanız gerekmektedir.

1. Ödeme Seçimi ekranında “Hızlı Kurum Arama” kutucuğuna “Evkur” yazın ve görüntülenen listeden “Evkur” seçeneğini seçin.

Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme
2. T.C. Kimlik numaranızı ve güvenlik kodunu girin ve “Devam” butonuna tıklayın.

Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme
3. Listeden ödemek istediğiniz faturaları seçin ve “Devam” butonuna tıklayın.

Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme
4. Kredi kartı bilgilerini girin ve “Devam” butonuna tıklayın.

Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme
5. Onay sayfasından son kontrollerinizi yapın ve “Onay” butonuna tıklayarak ödeme işlemini tamamlayın.

Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme

Halkbank ile Evkur Taksit Ödeme

Taksit ödeme işleminizi Halkbank üzerinden gerçekleştirmek için ilk olarak aşağıda bulunan butona tıklamanız gerekmektedir. Bu işleminizden sonra karşınıza çıkacak işlemleri aşağıda yer alan resimlere bakarak yapabilirsiniz.

Halkbank ile Evkur Ödeme Nasıl Yapılır?

Yukarıda bulunan butona tıkladıktan sonra yönlendirileceğiniz Halkbank sistemi üzerinden aşağıda belirttiğimiz işlemleri yapmanız gerekmektedir.

1.Halkbank İnternet Şubesi’ni kullanarak fatura ödemelerinizi hesabınızdan anında gerçekleştirebilirsiniz.

Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme

Evkur’un internet sitesi üzerinden aynı zamanda alışveriş de yapabilmektesiniz. Bu uygulaması ve resmi İnternet sitesi sayesinde mağazalarda tükenmiş olan ürünleri de kontrol edebilirsiniz. Ayrıca almış olduğunuz ürünün ne zaman teslim edileceği gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz. Çünkü Evkur’dan alacak olduğunuz ürünler, kimi zaman aynı gün içerisinde alıcıya teslim edilmemektedir.

Evkur senetli olarak işlem yapan en güvenilir marketlerin başında gelmektedir. Bu anlamda yapılmış olan alışverişlerinizi online bir şekilde güncel borç bilgisi ve diğer durumları kolayca takip edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 1. EVKUR borç sorgulama ve taksit ödeme işlemleri için ne kadar ücret ödemem gerekiyor?
 • Bu işlemler ücretsizdir.
 1. EVKUR borç sorgulama ve taksit ödeme işlemlerini hangi cihazlardan yapabilirim?
 • Bu işlemleri bilgisayar, mobil cihazlar ve mağazalar aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.
 1. EVKUR taksit ödeme işleminde hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim?
 • Kredi kartı ve banka havalesi gibi yöntemleri kullanabilirsiniz.
 1. EVKUR borç sorgulama işlemini nasıl yapabilirim?
 • EVKUR resmi internet sitesine girerek “Borç Sorgulama” butonuna tıklayarak ya da mağazalara giderek borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 1. EVKUR taksit ödemelerimde gecikme yaşarsam ne olur?
 • Gecikmeli ödemeler için cezai işlem uygulanabilir. Bu nedenle taksit ödemelerinizi düzenli olarak yapmanız önemlidir.

“EVKUR Borç Sorgulama, EVKUR Taksit Ödeme” üzerine 68 yorum

 1. Evkur borç sorgulama ve evkur ödeme ile alakalı buradan en detaylı ve en iyi şekilde öğrenmiş oldum, sizlerde bu siteden Evkur borç sorgulama ile alakalı bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 2. Guzel bir anlatim olmus gorselerle daha da kolay olmuş
  Bu bilgiler cok yardimci oldh bana teşekkürler

 3. Evkur ile aklımda sorular vardı ama bu site sayesinde aklımdaki soruları giderdim.

 4. bence baya açıklayıcı olmus insanlara güzel bilgi verildiği için teşekkür ederim

 5. Evkur borç sorgulama hakkında bilgi almak için harika Bi içerik bana çok yardımcı oldu teşekkürler

 6. Gerçekten herşeyi en ince ayrıntısına kadar gösterdiğiniz için teşekkürler işlerini hakkıyla yapan bir site arkadaşlar başarılar diliyorum

 7. Evkurdan sık sık alışveriş yaparım.mobilden ödeme yapmak gerçekten çok avantajlı. Çalışıyorum ve çalışma saatlerim dışında Evkur kapalı oluyor. Benim için çok iyi oldu Hem borcum ne kadar kaldı onu takip ediyorum hemde ödeme yapıyorum

 8. Ellerinize sağlık çok yardımcı bir anlatım olmuş artık ödemelerimi daha kolay yapabilicem.

 9. Çok faydalı bir içerik olmuş. Evkur şubesine gitmek zamanimi aliyordu. Çok isime yaricaktir sağolun…

 10. Vallahi efsane bir site her şeye her konuda yardımcı oldular borç kurusu kuruşuna tam çıktı

 11. Gerçekten bu suteyi iyiki bulmuşum Evkur borcum vardı harc borcumda vardı nasıl ödeyeceğimi detaylı bir şekilde bilmiyordum sizin sayenizde öğrendim teşekkür ederim

 12. Gerçekten bu suteyi iyiki bulmuşum Evkur borcum vardı harc borcumda vardı nasıl ödeyeceğimi detaylı bir şekilde bilmiyordum sizin sayenizde öğrendim teşekkür ederim

 13. evkur ödeme

  telefon numarasından instagram bulma

  tc ile ehliyet sınav sonuçları sorgulama konularında başarılı olmuş bir sayfa

 14. Bu işlemi yapmak isteyen kişiler için açıklayıcı bir site olmuş beğendim…

 15. Şubeye gitmeden ödeme nasıl yapılır gayet detaylı bilgi verilmiş cok teşekkürler

 16. Gerçekten bilgilendirici bir makale olmuş ödeme yaparken sıkıntı yaşıyordum ama bu bilgilendirmelerden sonra yaşamadım teşekkürlerrr

 17. Evkur borç sorgulama ve ödemenin nasıl yapılacağı hakkında baya detaylı güzel bir içerik olmuş resimlerle daha anlaşılır olmuş bu site çok işime yaradı

 18. Gerçekten oldukça araştırdığımız bir durumda bu blog yazısı bütün ayrıntılarıyla yardımcı oldu teşekkürler.

 19. Çok yardımcı oldu bu site gerçekten Evkur borçlarını daha kolay bir şekilde ödeyebiliyorum harika bir site herkese tavsiye ederim

 20. Hocam gerçekten çok yardımcı oldu bana bu sayede Evkur borç sorgulama nasıl yapılır burada detaylı resimli bir şekilde göstermişsiniz Bu sayede bakarak öğrendim değerli bilgi için teşekkür ederim

 21. Güzel bilgiler veren bir sayfa borçlu olup olmadığımızı kolaylıklar öğreniyorum

 22. Gerçekten çok yararlı bir site aşırı iyi verdiğiniz bilgiler fenalık çol sağolun

 23. Gerçekten evkur borç sorgulama işimi nerden yapacağımı bilmiyordum Google’a yazdım ve bu siteyi buldum ve çok memnun kaldım ayrıntılı bir şekilde anlatmışlar emeğinize sağlık kesinlikle tavsiye ederim

 24. Evkur bilgilendirme ile ilgili gayet açıklayıcı bir yazı olmuş teşekkürler

 25. Aklimda evkur ile olan sorulara cevap niteliğinde bir yazı olmuş.Aklımı okumuş gibi cevaplar verilmiş.Emeğinize sağlik.Tesekkürler.

 26. Evkur ödemeleri çok kolaymış işime yaradı bu yazı resimlerde detaylı olarak anlatılması sayesinde anladım

 27. Evkur Borç sorgulama işlemlerinin bu kadar kolay yapıldığını bilmiyordum Çok pratikmiş artık kolayca borç sorgulama ve ödeme yapabilirim teşekkürler

 28. Çok kısa süre sonra bende Evkur üzerinden alışveriş yapacağım için benim için müthiş bilgi akışı olmuş içerikleri görseller olarak anlatmanız daha kolaylaştırdı teşekkürler feyz aldım detayları

 29. Evkur borç ödeme hakkında detaylı bilgiye sahip olmuş oldum teşekkür ederim bu bilgiler işime yarayacak

 30. tek tek resimlerle açıklanması muhteşem çok teşekkür ederim emeğinize sağlık harika bir yazı olmuş

 31. Çok bilgilendirici bir makale olmuş gerçekten süpersiniz çok teşekkürler aklımdaki sorulara sayenizde cevap buldum

 32. Evkur borç sorgulama ile ilgili kafamda bir çok soru vardı yazınız sayesinde ve resimli anlatımlarla sorularıma çözüm buldum

 33. Gerçekten sayfada bütün detaylı bilgileri vermişsiniz teşekkür ederim

 34. Çok yarar bir makale olmuş tebrikler. Elinize emeğinize yüreğinize sağlık teşekkürler. Çoğu insanın işini kolaylaştıracak bir bilgilendirme için çok teşekkür ederiz.

 35. Halkbank ile Evkur ödemenin nasıl yapıldığını sayenizde öğrendim çok teşekkür ederim

 36. Evkur taksitlerini bu kadar kolay ödeyebileceğimi bilmiyordum. Faydalı bir içerik bir çok kişinin işine yarayacaktır.

 37. Evkur borç sorgulama hakkında faydalı bilgi olmuş detayları öğrendim teşekkürler

 38. Çok teşekkür ederim bilgilendirme için çok açıklayıcı net anlarım tüm sorularımın yanıtlarını buldum çok yardımcı oldu teşekkürler ederim

 39. Evkur borcum oldugunu iddia ediyor yıllar önce aldığım bir ürünle ilgili çok sacma!! Sizin bilgilendirici yazınızla aydınlıga kavustum teşekkürler

 40. Gerçekten çok yardımcı oldu bu sayede Evkur borcunu ödemek oldukça kolaylaştı artık sıra beklemeye son

 41. Borç dökümünü bir türlü sorgulama yapamamıştım. Bu site sayesinde hemen her şeyi kolayca buldum çok teşekkür ediyorum…

 42. çok kolaymış evkur taksit ödeme bundan sonra daha rahat yapacağız bu işlemleri

 43. Ödeme seçenekleri gayet açıklayıcı fakat başvuru hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum müşteri temsilcisine bağlanıyorum yine Bi cevap alamıyorum onay oldu mu yardımcı olursanız çok memnun olurum bilgilerim mevcut bekliyorum teşekkür ederim

 44. Evkur borcu artık buradan yatırmak çok kolay mağazada uzun sure sıra bekleme derdi yok

 45. Hocam gerçekten çok yardımcı oldu bana bu sayede Evkur borç sorgulama nasıl yapılır burada detaylı resimli bir şekilde göstermişsiniz Bu sayede bakarak öğrendim değerli bilgi için teşekkür ederim

 46. evkur borborç sorgulama makalesi oldukça işime yaradı gerçekten çok teşekkürler

 47. Ödeme seçenekleri gayet açıklayıcı fakat başvuru hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum müşteri temsilcisine bağlanıyorum yine Bi cevap alamıyorum onay oldu mu yardımcı olursanız çok memnun olurum bilgilerim mevcut bekliyorum teşekkür ederim

 48. Meraba benim evkur borcum vardi onu parasini yatirdim harc parasinida yatirdim haciz islemi ve dosyaniz kalkmistir dedi ama bankadan kredi cekecektim ustumde borc cikti onu nasil yapabiliriz

 49. Merhaba, evkur müşteri hizmetlerini 0212 473 46 46 telefon numarasından arayarak bilgi alabilirsiniz.

 50. Evkur internet sitesi üzerinden sorgulama ve ödeme yapabilmeniz için 09:00 ile 23:00 saatleri arasında işlem yapmanız gerekmektedir. Geriye kalan saatler dışında ödeme yapmak için sayfamızda belirtilen bankalar aracılığıyla evkur ödeme işlemini yapabilirsiniz. Nasıl ödeme yapacağınıza dair resimli anlatımı inceleyerek işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yorum yapın