1. Ana Sayfa
 2. Borç Sorgulama

EVKUR Borç Sorgulama, EVKUR Taksit Ödeme 2022

EVKUR Borç Sorgulama, EVKUR Taksit Ödeme 2022
evkur odeme

Evkur borç sorgulama ve kredi kartı ile taksit ödeme işlemlerinin nasıl yapıldığına dair yazımızda resimler ile detaylı bir şekilde anlatılmıştır, içeriği detaylı okuduktan sonra rahatlıkla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Evkur, Türkiye’nin en büyük alışveriş zincirlerinden birisi olmaktadır. Bu anlamda Türkiye’de yaşamakta olan birçok kişi alışveriş yapmaktadır. Taksitli ödeme seçenekleri ve online olarak borç sorgulama işlemlerinin yapılabilmesi sebebiyle de birçok kişinin tercihi olmaktadır. Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde bir bayisini bulundurmaktadır. İçerisinde ev ürünlerinden, teknolojik ürünlere kadar birçok ürün bulundurmaktadır.

Bu anlamda kişiler taksitli alışveriş yapmaları ile birlikte kişiler güncel borç bilgilerini de öğrenmek istemektedir. Bu yazımızda ise sizlere borç öğrenme işleminiz hakkında bilgiler vereceğiz. Sizlerde verecek olduğumuz bu bilgiler kapsamında işlemlerinizi İnternet üzerinden vakit kaybetmeden hızlı ve güvenilir bir biçimde borç öğrenmenizi gerçekleştirebilirsiniz.

T.C. kimlik no ile evkur borç sorgulama ve kredi kartı ile direkt ödeme işlemi yapmak için aşağıda yer alan butona tıklayarak evkur borç sorgulama ve evkur ödeme sayfası’na yönlendirileceksiniz. Sorgulama ve ödeme yapabilmeniz için 09:00 ile 23:00 saatleri arasında işlem yapmanız gerekmektedir.

EVKUR BORÇ SORGULAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Evkur Borç Sorgulama Ödeme İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Borç öğrenme işleminizi gerçekleştirmek için ilk olarak yukarıda bulunan butona tıklamanız gerekmektedir. Bu işleminizden sonra karşınıza çıkacak işlemleri aşağıda yer alan resimlere bakarak yardım alabilirsiniz.

1. Giriş ekranındaki forma T.C. kimlik numaranızı girin ve reCAPTCHA güvenlik kodunuzu onaylatın. Ardından “Devam” butonuna tıklayın.

Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme 2022
Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme 2022 - Nasıl Yapılır, Bilgi, E-Devlet


2. Görüntülenen”Fatura Seçimi” ekranında “Devam” butonuna tıklayın.

Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme

3. “Ödeme Bilgisi” ekranında kredi kartı bilgilerinizi girin ve “Devam” butonuna tıklayın.

Evkur Borç Sorgulama, Taksit Ödeme

4. Son kontrollerinizi yaptıktan sonra, “Onay” butonuna tıklayın. Bir pencere açılacaktır. Bankanızdan size SMS ile gelen onay kodunu buraya girin.

T.c. Kimlik No Ile Evkur Borç Sorgulama
5.1. Ödemeniz başarıyla gerçekleştiğinde “Onay” ekranı bu şekilde görüntülenecektir. Yeni bir ödeme yapmak için “Başa Dön” Butonuna tıklayabilirsiniz.

Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme
5.2. Eğer “Hata” ekranı görüntlenirse “Başa Dön”butonuna tıklayarak “Ödeme Bilgisi” ekranına dönebilir, bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz.

Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme

Evkur Taksit Ödeme Hangi Bankalar ile Yapılmaktadır?

Taksit ödeme Kanallarını incelersek yukarıda belirttiğimiz internet sitesi üzerinden yapılabildiği gibi Halkbank ve Yapı kredi Bankası üzerinden de yapılabilmektedir. Peki belirtilen bankalar ile taksit ödemelerini nasıl yapabiliriz? bu sorunun cevabı içinde yazımızın devamında yer alan resimli anlatım ile çok kolay bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapıkredi Bankası ile Evkur Taksit Ödeme

Taksit ödeme işleminizi Yapı kredi Bankası üzerinden gerçekleştirmek için ilk olarak aşağıda bulunan butona tıklamanız gerekmektedir. Bu işleminizden sonra karşınıza çıkacak işlemleri aşağıda yer alan resimlere bakarak yapabilirsiniz.

Yapı kredi Bankası İle Evkur Taksit Ödemek için BURAYA Tıklayın

Yapı Kredi Bankası ile Evkur Taksit Ödeme Nasıl Yapılır?

Yukarıda bulunan butona tıkladıktan sonra yönlendirileceğiniz Yapı Kredi sistemi üzerinden aşağıda belirttiğimiz işlemleri yapmanız gerekmektedir.

1. Ödeme Seçimi ekranında “Hızlı Kurum Arama” kutucuğuna “Evkur” yazın ve görüntülenen listeden “Evkur” seçeneğini seçin.

Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme
2. T.C. Kimlik numaranızı ve güvenlik kodunu girin ve “Devam” butonuna tıklayın.

Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme
3. Listeden ödemek istediğiniz faturaları seçin ve “Devam” butonuna tıklayın.

Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme
4. Kredi kartı bilgilerini girin ve “Devam” butonuna tıklayın.

Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme
5. Onay sayfasından son kontrollerinizi yapın ve “Onay” butonuna tıklayarak ödeme işlemini tamamlayın.

Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme

Halkbank ile Evkur Taksit Ödeme

Taksit ödeme işleminizi Halkbank üzerinden gerçekleştirmek için ilk olarak aşağıda bulunan butona tıklamanız gerekmektedir. Bu işleminizden sonra karşınıza çıkacak işlemleri aşağıda yer alan resimlere bakarak yapabilirsiniz.

Halkbank İle Evkur Taksit Ödemek için BURAYA Tıklayın

Halkbank ile Evkur Ödeme Nasıl Yapılır?

Yukarıda bulunan butona tıkladıktan sonra yönlendirileceğiniz Halkbank sistemi üzerinden aşağıda belirttiğimiz işlemleri yapmanız gerekmektedir.

1.Halkbank İnternet Şubesi’ni kullanarak fatura ödemelerinizi hesabınızdan anında gerçekleştirebilirsiniz.

Evkur Borç Sorgulama, Evkur Taksit Ödeme

Evkur’un internet sitesi üzerinden aynı zamanda alışveriş de yapabilmektesiniz. Bu uygulaması ve resmi İnternet sitesi sayesinde mağazalarda tükenmiş olan ürünleri de kontrol edebilirsiniz. Ayrıca almış olduğunuz ürünün ne zaman teslim edileceği gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz. Çünkü Evkur’dan alacak olduğunuz ürünler, kimi zaman aynı gün içerisinde alıcıya teslim edilmemektedir.

Evkur senetli olarak işlem yapan en güvenilir marketlerin başında gelmektedir. Bu anlamda yapılmış olan alışverişlerinizi online bir şekilde güncel borç bilgisi ve diğer durumları kolayca takip edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bilgireis.com kurucusu.

Yorum Yap

Yorumlar (67)

Popüler Yorumlar
 1. Bilgireis 2 sene önce

  Evkur internet sitesi üzerinden sorgulama ve ödeme yapabilmeniz için 09:00 ile 23:00 saatleri arasında işlem yapmanız gerekmektedir. Geriye kalan saatler dışında ödeme yapmak için sayfamızda belirtilen bankalar aracılığıyla evkur ödeme işlemini yapabilirsiniz. Nasıl ödeme yapacağınıza dair resimli anlatımı inceleyerek işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
 1. Gerçekten herşeyi en ince ayrıntısına kadar gösterdiğiniz için teşekkürler işlerini hakkıyla yapan bir site arkadaşlar başarılar diliyorum

 2. Evkur borç sorgulama hakkında bilgi almak için harika Bi içerik bana çok yardımcı oldu teşekkürler

 3. bence baya açıklayıcı olmus insanlara güzel bilgi verildiği için teşekkür ederim

 4. Evkur çok iyi bi mağaza ürünler kaliteli çok başarılı

 5. Evkur ile aklımda sorular vardı ama bu site sayesinde aklımdaki soruları giderdim.

 6. Nesrin Naim 2 hafta önce

  Guzel bir anlatim olmus gorselerle daha da kolay olmuş
  Bu bilgiler cok yardimci oldh bana teşekkürler

 7. Evkur borç sorgulama ve evkur ödeme ile alakalı buradan en detaylı ve en iyi şekilde öğrenmiş oldum, sizlerde bu siteden Evkur borç sorgulama ile alakalı bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.