1. Ana Sayfa
  2. Dizi
  3. Evlilik Hakkında Her Şey canlı izle! Fox TV Evlilik Hakkında Her Şey 8. kısım canlı izle! Evlilik Hakkında Her Şey yeni kısımda neler olacak?

Evlilik Hakkında Her Şey canlı izle! Fox TV Evlilik Hakkında Her Şey 8. kısım canlı izle! Evlilik Hakkında Her Şey yeni kısımda neler olacak?

featured

Evlilik Hakkında Her Şey canlı izle! Evlilik Hakkında Her Şey, MF İmal imzalı, birinci kısmı 21 Eylül 2021 tarihinde yayımlanan, direktör koltuğuna Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ’un uyarladığı, Türk üretimi televizyon dizisi. Evlilik Hakkında Her Şey canlı izle! Fox TV Evlilik Hakkında Her Şey 8. kısım canlı izle! Evlilik Hakkında Her Şey yeni kısımda neler olacak?

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY CANLI İZLE!

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Evlilik Hakkında Her Şey her hafta Salı günü saat 20:00 ‘da Fox TV’de başlıyor.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Sergen’den sorunsuz bir formda boşanabilmek için gerekli tüm evrakları tamamlayan Azra, Yıldırım’a sürpriz bir ziyarette bulunur. Bu esnada Koray, Melisa’yı denetim altında tutabilmek için yeni bir taktiğe başvuracaktır. Durum karşısında eli kolu yeterlice bağlanan Melisa’nın tek çıkış yolu olan Azra’yla buluşması daha da zorlaşır. Eylül’ün sırrı ile ilgili yeni bir ipucu bulan Sanem, Ural’la yeni bir maceraya atılır. Bu sırada emeklilik hayatına adapte olmaya çalışan Çolpan, Yıldırım’dan beklenmedik bir teklif alır. Azra, kararlı adımlarla boşanma yolunda ilerlerken kendisini bekleyen berbat sürprizlerden haber sizdir.

Evlilik Hakkında Her Şey Canlı Izle! Fox Tv Evlilik Hakkında Her Şey 8. Kısım Canlı Izle! Evlilik Hakkında Her Şey Yeni Kısımda Neler Olacak?

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY OYUNCULARI KİMLER?

Gökçe Bahadır : Azra

Sarp Akkaya

Yiğit Kirazcı

Erdal Küçükkömürcü

Sumru Yavrucuk : Çolpan

Gökçe Eyüboğlu : Sanem

Fırat Altunmeşe

Tülin Ece : Güneş

Bertan Asllani

Cevdet Arıcılar

Esma Yılmaz

Rüzgar Doruk Özmü

Emine Ada Sezer

Mila Kasarcı

Yorum Yap

Yorum Yap