1. Ana Sayfa
  2. Bilgi

Exxen üyeliği nasıl yapılır, ücreti nedir?

Exxen üyeliği nasıl yapılır, ücreti nedir?
exxen uyeligi nasil yapilir ucret nedir
Exxen Üyeliği Nasıl Yapılır, Ücreti Nedir?

Geçtiğimiz yıl 31 Aralık itibariyle Gain adındaki dijital platform yayın hayatına başlamıştı. Şimdilerde ise gözler Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen’e gözler çevrildi. Türkiye’deki dijital yayın platformları arasındaki yerini yeni bir şekilde alan Exxen ise 1 Ocak 2021 itibariyle yayın hayatına başladı.

Koronavirüs sonrasında meydana gelen yasaklar ile birlikte evlerinde bol vakit geçiren insanların çoğunun dijital platformlara olan ilgisini artırmıştı. BluTV, Amazon Prime ve Netflix gibi eski dijital platformlar arasına bir yenisi daha eklendi.

31 Aralık 2020 itibariyle dijital platform Gain yayın hayatına başladı. Acun Ilıcalı’nın kurduğu Türkiye’deki yeni bir dijital platformu konumundaki Exxen de 1 Ocak itibariyle start verdi. Peki Exxen’de hangi içerikler yer alıyor?

Exxen Üyelik Nasıl Yapılır?

Exxen dijital platformun kullanılması açısından öncelikle Google Play ya da App Store mağazaları kullanarak satın alma işlemi yerine getirilmesi gerekir. Exxen indirilmesi sonrasında ise kişisel bilgilerinizi giriş sağlayarak kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Exxen uygulaması kaydınızı eksiksiz bir şekilde yaptıktan sonra ise akıllı cihazınızda yer alan uygulamaya tıklayıp giriş sağladıktan sonra mevcut olan programları izlemeye başlayabilirsiniz.

Exxen Aylık Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Tamamı ile ücretli bir dijital platform olan Exxen aylık ücreti 9,90 TL olarak duyurulmuştur. Sosyal medya ağı Instagram hesabından Acun Ilıcalı sahibi olduğu Exxen hakkında daha öncesinde bir duyuru yapmıştı.

Reklam içerikli bir şekilde Exxen izlemek isteyenler aylık 9,90 TL, eğer reklamsız izlenmek isteniyor ise kullanıcıların 19,90 TL ücreti gözden çıkarması gerekiyor.

Exxen’de Yayınlanacak Diziler

Şeref Bey, Sihirli Annem, Olağan Şüpheliler, İşte Bu Benim Masalım, Hükümsüz, Öğrenci Evi, Gibi, Vahşi Şeyler ve Yetiş Zeynep dizilerinin 2021 yılı çekimleri gösterimde olacak.

Programlar

Pişti (Beyazıt Öztürk & İbrahim Büyükak), Kirli Çamaşırlar (Orkun Işıtmak), @Enis Arıkan (Enis Arıkan), Zeynep Bastık ve Konukları (Zeynep Bastık), Garaj (Doğan Kabak & Ferhat Albayrak), Katarsis (Gökhan Çınar), Akıl Oyunları (Kıvanç ve Burak), Sürprizimiz Var, Astrolojik Şifreler (Hande Kazanova & Dinçer Güner), Nasıl Zayıflarım? (Çağan Atakan Arslan & Türev Uludağ), Buraların Yabancısıyız, Veteriner, Hekim Tugay İnanoğlu ve Dostları (Tugay İnanoglu), Survivor Seçmeler ve Kaçış (Alper Rende)

Yarışma

Masterchef Junior (Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna & Somer Sivrioğlu), Next Top Model (Burcu Esmersoy), O Adam Oldun Mu? (Ali Biçim & Mesut Can Tomay), Fight Club (Bilgehan Demir), Ayak Tenis ve Şanslı Mı Şanssız Mı? (Orkun Işıtmak)

Güldürü

Tolgshow Filtresiz (Tolga Çevik), Sesli Güldüm (Ezo Sunal) ve Konuşanlar (Hasan Can Kaya)

Belgesel

2008 Milli Takım Hikayesi (Fatih Terim)

Çizgi Dizi ve Filmler

Kral Şakir: Mikrop Avcıları ve Süper 1 Takım

İlerleyen günlerde farklı programlar ve dizilerin eklenmesi halinde duyuru uygulama üzerinden gerçekleştirilecektir. 

Yazar Hakkında

Bilgireis.com kurucusu.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Çok işime yarayan bir yazı oldu bilgi için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir