1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi
  3. Faruk Erdem kimdir? Faruk Erdem meslek hayatı..

Faruk Erdem kimdir? Faruk Erdem meslek hayatı..


Birçok yerde kaymakamlık yapan şu anda Mucur Kaymakamlığı görevini üstlenen Erdem, aktif görev sürecinde pek çok başarılı projeler içerisinde yer almıştır. Mucur Kaymakamı Faruk Erdem gündemin merak edilen kişileri arasında yer alıyor. Faruk Erdem kimdir? Faruk Erdem meslek hayatı ile ilgili detaylar..

FARUK ERDEM KİMDİR?

Aslen Trabzonlu olan Faruk Erdem, 1983 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamlayan Erdem, 2006 yılında Gazi Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. Evli ve iki çocuk babası olan Erdem, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

95. Dönem Kaymakamlık Kursu’nu üstün başarılı derece ile bitirerek Hemşin Kaymakamlığı, Arpaçay Kaymakamlığı, Reşadiye Kaymakamlığı ve İspir Kaymakamlığı görevlerinde bulunan Erdem, 13/07/2020 tarih ve 2020/362 sayılı müşterek kararname ile Mucur Kaymakamlığına atanmıştır.

FARUK ERDEM MESLEK HAYATI

2007 yılında kazandığı İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı Sınavı sonrası Niğde Kaymakam Adayı olarak mülki idare amirliği mesleğine başladı. Sırasıyla Nevşehir’in Ürgüp ilçesi Kaymakam Refikliği görevi ile Gökçeada ilçesive Çanakkale ilinde Mülkiye Müfettişi refakatinde teftiş görevlerinde bulundu. Akabinde 8 ay süreyle Ulukışla Kaymakam vekili olarak çalışan Faruk Erdem, yabancı dil eğitimi almak ve yönetimsel araştırmalar yapmak üzere 1 yıl süreyle İngiltere’de Essex Üniversitesi’nde çalışmalarda bulundu. Ayrıca bu süre zarfında Türkiye’nin Avrupa Birliği çalışmalarını yerinde takip etmek maksadıyla Brüksel ve Strazburg’ta incelemelerde bulunan Erdem, Yenilenebilir Enerji Kaynakları konusunda yaptığı tez çalışmasını Ulukışla ilçesinde uyguladı.

Gündem

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap