1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Faruk Tınaz, Adana’da sonsuzluğa uğurlandı

Faruk Tınaz, Adana’da sonsuzluğa uğurlandı

featured

Faruk Tınaz, önceki gün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Tınaz için dün yönetim kurulu üyesi olduğu Türkiye Jokey Kulübü’nün bulunduğu İstanbul Veli Efendi Hipodromu’nda tören düzenlenmişti. Bugün de Tınaz, memleketi Adana’da Kabasakal Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlandı.

‘DOKTOR İHMALİ’ İDDİASI!
Cenaze sırasında gazetecilere konuşan Tınaz’ın eşi Canan Tınaz, doktor ihmali olduğu iddialarını yineledi. Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Serdal Adalı ise “Faruk abimizi kaybettik. Her zaman kalbimizde olacak” dedi.

Faruk Tınaz, Adana'Da Sonsuzluğa Uğurlandı

Öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Faruk Tınaz, toprağa verildi. Cenazeye Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın yanı sıra Tınaz’ın akrabaları katıldı.

GEÇEN AY İMAMI ARAMIŞ
Cenaze namazını kıldıran imam, Tınaz’la olan anısını anlattı. Usta sanatçının geçtiğimiz aylarda kendisini aradığını söyleyen imam, “Hocam o güzel sesini dinlemek için Adana’ya geleceğim dedi. Kısmet bugüneymiş” şeklinde konuştu.

Faruk Tınaz, Adana'Da Sonsuzluğa Uğurlandı

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap