1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Faruk Tınaz son yolculuğuna uğurlandı

Faruk Tınaz son yolculuğuna uğurlandı

featured

İstanbul’da önceki gün pankreas kanusta sanatçının eşi Canan Tınaz, “Bu doktor ihmalidir. Doktorun yapılan check-up sonunda raporu okumayı unutmasının ihmalidir” dedi. 

Türk Sanat Müziği sanatçısı Faruk Tınaz için Adana’da cenaze töreni düzenlendi.

Kabasakal Mezarlığı’ndaki cenazeye Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın yanı sıra Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Serdal Adalı, Büyükşehir Belediyesi eski başkanı ve MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, ailesi ve sevenleri katıldı.
Faruk Tınaz Son Yolculuğuna Uğurlandı

“DOKTOR İHMALİDİR”

Törende taziyeleri kabul eden Tınaz’ın eşi Canan Tınaz, “Bu doktor ihmalidir. Doktorun yapılan check up sonunda raporu okumayı unutmasının ihmalidir” diye konuştu.

Faruk Tınaz Son Yolculuğuna Uğurlandı

“İYİ BİR AĞABEYİMİZİ KAYBETTİK”

Serdal Adalı ise, “Çok üzgünüz. İyi bir ağabeyimizi, bir büyüğümüzü kaybettik. Tertemiz kalbi ve güzel sesi ile her zaman aklımızda, gönlümüzde olacak. Mekanı cennet olsun. Hep aklımızda iyi bir Faruk abi kalacak” ifadelerini kullandı.

Faruk Tınaz Son Yolculuğuna Uğurlandı

Aynı zamanda Türkiye Jokey Kulübü asli üyesi olan Faruk Tınaz’ın cenazesi, kılınan namazın ardından aile mezarlığında toprağa verildi. (DHA)

 

İçeriği Kaynağından oku: Sözcü

Not : Bu içerik Sözcü internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap