1. Ana Sayfa
  2. Spor
  3. Fenerbahçe’de sürpriz Vitor Pereira kararı!

Fenerbahçe’de sürpriz Vitor Pereira kararı!

featured

Puan puan eriyen Fenerbahçe, zirve yarışını uzaktan takip ederken Beşiktaş maçına iki gün kala camiada sinirler gergin. Haftalardır eleştirilerin odak noktasındaki Vitor Pereira’ya yönelik tepkiler Gaziantep yenilgisiyle tavan yapmış ve taraftar hocayı istifaya davet etmişti.

YÖNETİM ŞİMDİLİK HOCANIN ARKASINDA

Portekizliden istediği cevabı alamayan tribünler yönetimden de beklediği reaksiyonu görebilmiş değil. Aksine, takımla arasındaki bağlar kopan Vitor Pereira’yla devre arasına kadar bir ayrılık görünmüyor.

YERLİ HOCA İHTİMALİ

Hâlâ şampiyonluk umudunu koruduğunu söylese de motivasyonunu kaybeden Vitor Pereira, istifaya yanaşmazken yönetimin yavaş hareket etmesinin arkasında yatan sebep henüz yeni hoca konusunda kesin kararın verilmemiş olması. Portekizli gittiğinde hoca aramak istemeyen sarı lacivertliler, Slaven Bilic’le sözleşmişti. Ancak dövizdeki sert yükseliş sebebiyle adımlar dikkatli atılıyor. Hem gideceklere hem geleceklere ödenecek paralar sebebiyle yerli hoca ağır basmaya başladı.

İçeriği Kaynağından oku: Haber7

Not : Bu içerik Haber7 internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap