1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Ferman Akgül ile Bettina Kuperman 10 yıl sonra nikah masasına oturdu!

Ferman Akgül ile Bettina Kuperman 10 yıl sonra nikah masasına oturdu!

featured

Ünlü şarkıcı Ferman Akgül, 10 yıldır birlikte olduğu, oğullarının annesi Bettina Kuperman ile nikah masasına oturdu.  Bodrum’da aile arasında gerçekleşen törenle mutluluğa ‘evet’ diyen çift fotoğrafları sosyal medyada paylaştı.

Güzel haberi sevenlerine duyuran Akgül, “Çocuklu ve evli… İki ülke arasındaki belge farklılıklarından dolayı ‘orada mı olsun, burada mı?’, ‘Yazın mı olsun, kışın mı?’ ‘Yok çocuklar doğuyor, bir bekleyelim’ diye diye on sene geçmiş. Her seneki Christmas ve doğum günüm kombosuna bir de ‘resmi nikahımızı ekleyelim artık’ dedik. Kısacası biz evlendik. Seni seviyorum Bettina Kuperman Akgül. Artık resmi olarak Sivas ve Ankaralısın… 26.12.2021! Şahitlerimiz Özgür Can Öney, Alper Akgül ve Bodrum Belediye’sine teşekkürlerimizle” mesajını paylaştı.

Ferman Akgül Ile Bettina Kuperman 10 Yıl Sonra Nikah Masasına Oturdu!

İKİ OĞULLARI VAR
Çiftin sosyal medyaya koyduğu düğün fotoğrafları kısa sürede binlerce beğeni aldı. Ünlü isimler de mutlu çifti tebrik etti. 10 yıldır birlikte olan Ferman Akgül ve Bettina Kuperman Akgül’ün Aron ve Axel adında iki oğlu var.

Danimarkalı Bettina Kuperman, 2009’dan beri Türkiye’de yaşıyor ancak sık sık ülkesine gidip geliyor. Kopenhag’da hukuk yüksek lisansı yapan Kuperman, yönetim danışmanlığı, stratejik planlama, iletişim ve marka geliştirme alanlarında çalışıyor.

Ferman Akgül Ile Bettina Kuperman 10 Yıl Sonra Nikah Masasına Oturdu!

Özel hayatını gözler önünden uzak tutan Manga grubunun solisti Ferman Akgül, 2007 yılında da Esra Bayram ile evlenmişti. İkili 2012’de sessiz sedasız yollarını ayırmıştı.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap