1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Feryal Gülman: Eşimi kendim takip edip beni aldattığını gördüm

Feryal Gülman: Eşimi kendim takip edip beni aldattığını gördüm

featured

Geçtiğimiz ay sonuçlanan ve mahkemenin 60 milyon TL tazminat ödemeye mahkum ettiği Kemal Gülman ile Feryal Gülman arasındaki çekişme son bulmuyor.

‘Teve2 Magazin Masası’ programına telefonla bağlanarak dava hakkında konuşan Feryal Gülman, hala “Eşim” diye hitap ettiği Kemal Gülman’ın karara itiraz ettiğini ve dolayısıyla davanın henüz bitmediğini açıkladı.

“EŞİM OĞLUMUZLA GÖRÜŞMÜYOR”
Dava sürecinin nasıl başladığını sesi titreyerek anlatan Feryal Gülman, sekiz yıl önce boşanma davası açmaya nasıl karar verdiğini açıkladı. Eşinin telefon konuşmalarını yakaladıktan sonra kendisini takip ederek ihaneti gözleriyle gördüğünü söyleyen Feryal Gülman, eşinin oğullarıyla da görüşmediğini söyledi.

Feryal Gülman: Eşimi Kendim Takip Edip Beni Aldattığını Gördüm

Feryal Gülman, “Bu süreçte oğlum ikimizin arasında bir tek kez girmedi. Baba oğluma karşı bir tutum sergiledi. Bunun nedenini çözmedik. Çocuğa karşı kırıcı oluyor. Bu tutum onu da üzüyor, benim oğlum çok üzüldü” dedi.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  İrem Helvacıoğlu: Tırmandığım yok dik ve zordu!
Yorum Yap

Yorum Yap