1. Anasayfa
  2. Banka

Fibabanka Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Fibabanka Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Hastalık, trafik kazası, deprem, düğün, taşıt, konut, eğitim, tatil vb. olağanüstü durumlarda nakit ihtiyacınızı Fibabanka’dan karşılayabilirsiniz. Üstelik bu işlemi birkaç saat içinde yapabilirsiniz. Fibabanka’nın müşterilerine sunmuş olduğu krediler ihtiyaç kredisi adı altında; 5. Yıl Kredisi, ınstagram kredisi, standart ihtiyaç kredisi, kredi’de masraf yok ve yıldız kredi’dir. Konut kredisi adı altında; güzel evim konut kredisi’dir. Bunun yanı sıra taşıt kredisi ve kişisel finansman kredisi adı altında kredi ürünleri mevcuttur. Bireysel ihtiyaç kredisi en çok 36, taşıt kredisi en çok 48, konut kredisi ise en çok 120 ay vadelidir. Ayrıca kredilerde masrafsız ve masraflı seçenekleri de mevcuttur. Fibabanka taşıt kredilerinde hem 2. El hem de yeni taşıt alımlarında kredi desteği sağlamaktadır.

Fibabanka’da faizler de vadeye göre değişmektedir ve kredileri uygun ödeme koşulları ile sunmaktadır. Yukarıda sayılan kredi ürünlerinden hangisinin ihtiyacınızı karşılayacağını Fibabanka’nın en yakın şubesine giderek öğrenebilir ve Fibabanka kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yine konu ile ilgili detaylı bilgiye bankanın internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Kredi başvurusu nasıl yapılır sorusuna gelince; kredi ihtiyacınız 10.000 TL ve altı ise sadece nüfus cüzdanı ile başvurmanız yeterlidir. Eğer kredi ihtiyacınız 10.000 TL ve üzeri ise bazı evraklar hazırlanması gerekmektedir. Bu evraklar ev adresinize gelen abonelik faturalarından herhangi biri (Ör: Su, elektrik, doğalgaz, telefon ve internet faturası), bordrolu çalışıyor iseniz bordro aslı, gelir belgesi aslı, emekli iseniz emekli maaşınızı nereden ve ne kadar aldığınızı gösteren yazı.

Bu evraklar ile birlikte Fibabanka’ya başvurmanız gerekmektedir. Serbest meslek sahibi iseniz Fibabanka kredi başvurusu için şirketiniz ile alakalı bilgi içeren son ticaret sicil gazetesi, bağlı bulunduğunuz odanın sicil kaydı belgesi ve son üç yıllık mali tablolarınızı içeren belgeler yanınızda getirmelisiniz. Bireysel ve kurumsal müşterilerin kredi başvurusu için tüm evrakları hazırlaması ile birlikte en yakın Fibabanka şubesine uğramaları yeterlidir. Ayrıca bankanın internet üzerinden sunmuş olduğu başvuru ekranını da kullanmak suretiyle Fibabanka kredi başvurusu işlemleri anında, hızlı, kolay ve pratik bir uygulama ile gerçekleştirilebilir. Bu şekilde kolayca kredi başvurusu yapıp paranızı anında çekebilirsiniz.

Paylaş