1. Anasayfa
 2. Nasıl Yapılır

Fibabanka Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Fibabanka Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır
17

Hastalık, trafik kazası, deprem, düğün, taşıt, konut, eğitim, tatil vb. olağanüstü durumlarda nakit ihtiyacınızı Fibabanka’dan karşılayabilirsiniz. Üstelik bu işlemi birkaç saat içinde yapabilirsiniz. Fibabanka’nın müşterilerine sunmuş olduğu krediler ihtiyaç kredisi adı altında; 5. Yıl Kredisi, ınstagram kredisi, standart ihtiyaç kredisi, kredi’de masraf yok ve yıldız kredi’dir. Konut kredisi adı altında; güzel evim konut kredisi’dir. Bunun yanı sıra taşıt kredisi ve kişisel finansman kredisi adı altında kredi ürünleri mevcuttur. Bireysel ihtiyaç kredisi en çok 36, taşıt kredisi en çok 48, konut kredisi ise en çok 120 ay vadelidir. Ayrıca kredilerde masrafsız ve masraflı seçenekleri de mevcuttur. Fibabanka taşıt kredilerinde hem 2. El hem de yeni taşıt alımlarında kredi desteği sağlamaktadır.

Fibabanka’da faizler de vadeye göre değişmektedir ve kredileri uygun ödeme koşulları ile sunmaktadır. Yukarıda sayılan kredi ürünlerinden hangisinin ihtiyacınızı karşılayacağını Fibabanka’nın en yakın şubesine giderek öğrenebilir ve Fibabanka kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yine konu ile ilgili detaylı bilgiye bankanın internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Kredi başvurusu nasıl yapılır sorusuna gelince; kredi ihtiyacınız 10.000 TL ve altı ise sadece nüfus cüzdanı ile başvurmanız yeterlidir. Eğer kredi ihtiyacınız 10.000 TL ve üzeri ise bazı evraklar hazırlanması gerekmektedir. Bu evraklar ev adresinize gelen abonelik faturalarından herhangi biri (Ör: Su, elektrik, doğalgaz, telefon ve internet faturası), bordrolu çalışıyor iseniz bordro aslı, gelir belgesi aslı, emekli iseniz emekli maaşınızı nereden ve ne kadar aldığınızı gösteren yazı.

Bu evraklar ile birlikte Fibabanka’ya başvurmanız gerekmektedir. Serbest meslek sahibi iseniz Fibabanka kredi başvurusu için şirketiniz ile alakalı bilgi içeren son ticaret sicil gazetesi, bağlı bulunduğunuz odanın sicil kaydı belgesi ve son üç yıllık mali tablolarınızı içeren belgeler yanınızda getirmelisiniz. Bireysel ve kurumsal müşterilerin kredi başvurusu için tüm evrakları hazırlaması ile birlikte en yakın Fibabanka şubesine uğramaları yeterlidir. Ayrıca bankanın internet üzerinden sunmuş olduğu başvuru ekranını da kullanmak suretiyle Fibabanka kredi başvurusu işlemleri anında, hızlı, kolay ve pratik bir uygulama ile gerçekleştirilebilir. Bu şekilde kolayca kredi başvurusu yapıp paranızı anında çekebilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (17)

 1. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Başvuru süreci hakkında fikirleriniz neler? Tartışalım mı?

 2. 10/04/2024

  Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Kredi başvurusu yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

 3. Bu konuda daha fazla detay verilebilirdi, eksik kalmış gibi geldi bana.

 4. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Kredi başvurusu yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

 • 19/03/2024

  Kredi başvurusu yaparken en önemli şey gelir ve harcamalarını sağlıklı bir şekilde belirlemek. Ayrıca, kredi notunu yükseltmek için düzenli ödemeler yapmak da önemli. Unutma, borçlanmak sadece acil durumlarda tercih edilmeli, gereksiz harcamalardan kaçınmalısın.

 • Bu bankanın kredi şartları gerçekten çok sıkıymış ya, ne dersiniz?

 • 11/02/2024

  Bu konuda çok fazla bilgi var, hala kafam karışık. Siz ne düşünüyorsunuz?

  • 11/02/2024

   Benim düşüncem, daha fazla araştırma yapmanızın ve farklı kaynaklardan bilgi edinmenizin faydalı olacağı yönünde. Kafanız karışık olabilir, ama sabırla ve dikkatle konuyu inceleyerek netlik kazanabilirsiniz. Herkesin fikri farklı olabilir, önemli olan doğru bilgiye ulaşmak.

 • 08/02/2024

  Bu konuda daha fazla detay verilmeli, adım adım anlatılsa daha iyi olurdu.

  • 08/02/2024

   Abi, her şeyi mı hazır tabağa mı bekliyorsun? Biraz da kendi araştırmanı yapmayı dene, öğrenmek için biraz çaba sarf etmek lazım. Her detayı eline sunmazlar hayatta, biraz çaba göstermek lazım.

 • Bu konuda daha fazla detay verilmeli, eksik kalmış gibi geldi bana.

 • Bu konuda farklı görüşler var mı? Başvuru süreci hakkında ne düşünüyorsunuz?

 • 17/01/2024

  Bu banka gerçekten kredi veriyor mu yoksa sadece reklam mı yapıyor?

  • Reklam yapmıyor olsalardı, yatırımcılarınızın mutluluğundan söz ederlerdi. Gerçekten kredi veriyorlarsa, şartları inanılmaz olmalı. Araştırmanıza devam edin, gerçeklerle yüzleşmek önemli.

 • Bu kredi başvurusunda neden bu kadar fazla belge isteniyor ya? Absürt!

  • Belki de güvenlik ve doğruluk için gereklidir. Önemli olan doğru belgeleri sağlamak ve prosedürleri takip etmektir. Kolay olsun diye değil, doğru olsun diye fazla belge isteniyor olabilir. Sabrınızı koruyun ve gerekenleri sağlayın.

 • Bu konuda daha fazla detay verilseydi daha iyi olmaz mıydı acaba?

 • Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir