1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. FIFA 20 Sistem Gereksinimleri

FIFA 20 Sistem Gereksinimleri

featured

FIFA 20

Fifa 20 Sistem Gereksinimleri

FIFA 20, Electronic Arts tarafından geliştirilen bir futbol simülasyon oyunudur. Oyun 27 Eylül’de piyasaya sürülmek üzere E3 2019’da açıklandı. Standard Edition, Champions Edition ve Ultimate Edition’dan olarak üç farklı sürüm vardır.

Frostbite tarafından desteklenen PC için EA SPORTS FIFA 20, Dünya Oyununun iki tarafını hayata geçiriyor. EA SPORTS VOLTA’da profesyonel sahnenin itibarı ve büsbütün yeni, otantik bir sokak futbolu tecrübesi ile karşılaşacaksınız. FIFA 20 oyun boyunca yenilikler gerçekleştiriyor. FOOTBALL INTELLIGENCE, oyun gerçekçiliği için gibisi görülmemiş bir platformun kilidini açıyor, FIFA Ultimate Team hayalinizdeki kadroyu oluşturmak için daha fazla yol sunuyor ve EA SPORTS VOLTA, futbolun küçük bir tarafının otantik formuyla oyunu sokağa taşıyor.

EA Sports ayrıyeten AI savunucularını elden geçiriyor. Daha az yardım sunacaklar ve sizi FIFA’nın manuel savunma sistemlerine katılmaya teşvik edecekler. Size yardımcı olması için, gerçek çaba içinde hakikat bağlamı kullanırsanız, uğraş daha tesirli olacaktır.

Rakiplerinizi göz kamaştırmayı seviyorsanız, daha fazla marifet atılımı var Birlikte birden fazla maharet atılımını zincirlemek “daha gerçekçi bir sonuca” sahip olacak. Sürat ve güç üzere oyuncu özelliklerinin performansı üzerinde biraz daha tesiri olacaktır.

FIFA 20 Sistem İhtiyaçları

En az Sistem İhtiyaçları:
 – İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7/8.1/10
 – İşlemci: Phenom II X4 965 yahut muadil | i3-2100 yahut muadil
 – Bellek: 8 GB RAM
 – Ekran Kartı: Radeon HD 7850 yahut muadil | GeForce GTX 660 yahut muadil
 – Depolama: 50 GB

Önerilen Sistem İhtiyaçları:
 – İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
 – İşlemci: Athlon X4 870K yahut muadil | i3 6300T yahut muadil
 – Bellek: 8 GB RAM
 – Ekran Kartı: Radeon R9 270X yahut muadil | GeForce GTX 670 yahut muadil
 – Depolama: 50 GB

Yorum Yap

Yorum Yap