on

Finansbank Ek Hesap Limiti Nasıl Arttırılır?

finansbank ek hesap limiti nasil artirilir
Finansbank müşterilerin açmış olduğu ve yetmediği zamanlar da finansbank ek hesap limiti nasıl artırılır? sorusu bankaya çokça sorulan sorular arasın da geliyor. Banka müşterilerine ek hesap açma hizmeti vererek herhangi bir maddi problemle karşı karşıya gelmemeleri için fırsat veriyor.

Bu şekilde rahatlıkla nakit ihtiyaçlarını müşteriler ek hesaptan karşılamış oluyorlar. Fakat bazı durumlar da ek hesapların da bulunan para limitleri yeterli olmuyor. Bu yüzden müşteriler ek hesapta ki limitlerini arttırmak istiyorlar. Bu işlemi yapmak için en yakın finansbank şubesine giderek maaş bordronuzu göstererek limitinizi arttırabilirsiniz.

Finansbank Ek Hesap Nasıl Açılır?

Finansbank daimi müşterilerine nakit ihtiyaçlarını karşılamaları için ek hesap açma hizmeti sunuyor. Finansbank müşterilerinin çoğu bankadan ek hesap açarak nakit sıkıntısı çekmenin önüne geçiyorlar. Banka müşterisine ek hesabı müşterisinin belli bir gelirine göre veriyor. Aynı şekilde limitini de sahip olduğu gelire göre belirleyerek müşterisine sunuyor. Sizde finansbank müşterisi iseniz yapmanız gereken şubeye giderek ek hesap açma talebin de bulunmak olacaktır.


Finansbank Ek Hesap Taksitli Kullanımı

Finansbank ek hesap sahibi müşteriler ek hesaplarından nakit para çekebildikleri gibi alışverişlerde de ek hesaplarını taksitli olarak kullanabiliyorlar. Taksitli kullanım için banka size ayrı bir limit tahsis etmiyor. İlk baştan açmış olduğunuz ek hesapta ki limitiniz alışverişte de kullanıyorsunuz. Eğer ek hesabınızı alışverişler de taksitte kullanmak istiyorsanız belli sınırlara uymanız gerekiyor. Bunların neler olduğunu söyleyeceğiz.

  • En az 200 TL’lik alışverişinizi ek hesap dan yapabilirsiniz.

  • En fazla ise 10.000 TL ek hesap kullanım sınırınız bulunuyor.

  • Geriye kalmış tutarı ise en azı 2 en fazlası ise 24 aylardan oluşan vade seçenekleri ile geri ödenmesi gerekiyor.

Bu şekilde rahatlıkla alışveriş taksitlerin de kullanmanız mümkündür. Ek hesaba herhangi bir faiz işlemesi yapılmaz.

Finansbank Ek Hesap Başvurusu

Finansbank bankasından ek hesap oluşturmak istiyorsanız bu işlemi kolaylıkla online olarak internet bankacılığından yapabilirsiniz. Veya isterseniz müşterisi olduğunuz finansbank şubesine giderek işleminizi fark vermeden yapabilirsiniz. Limitiniz banka tarafından belirlendikten sonra ek hesabınız açılmış olacaktır.

Mobil sürümden çık