1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Fırat Altunmeşe herkesi sildi: Alayınız sahte!

Fırat Altunmeşe herkesi sildi: Alayınız sahte!

featured
Fırat Altunmeşe Herkesi Sildi: Alayınız Sahte!

İzzet Altınmeşe’nin 42 yaşındaki büyük oğlu Ali Murat Altunmeşe hayatını kaybetti. Son olarak ‘Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’ dizisinde rol alan Ali Murat Altunmeşe’nin ölüm haberi sevenlerini ve ailesini yıktı.

Fırat Altunmeşe Herkesi Sildi: Alayınız Sahte!

Ağabeyi Ali Murat Altunmeşe’nin acısı ile sarsılan 31 yaşındaki Altunmeşe, haftalar sonra ilk kez yayınladığı bir gönderide, Instagram’da takip ettiği herkesi silmeye karar verdiğini açıkladı.

Fırat Altunmeşe Herkesi Sildi: Alayınız Sahte!

“ALAYINIZ SAHTE!”

Ünlü isim, paylaşımında şu ifadelere yer verdi; “Çoğunuzu takipten çıkıyorum çünkü genel olarak ilgimi çekmediğinizi fark ettim. Bunun sevgiyle, değerle alakası yok ama kırılan varsa hemen takipten çıksın. Zaten hepinizi çok seviyorum da demedim. Öpüyorum…”

Fırat Altunmeşe Herkesi Sildi: Alayınız Sahte!

“Daha çok çıkacaktım yoruldum. Sonra devam edeceğim. Geride kalanların hepsi de ilgimi çekiyor diye bir şey yok. Yani ben seni gerçekten sevebilirim ama yazlıktaki fotoğrafın ya da nişan fotoğrafın ilgimi çekmiyor. Bazılarınızı da sevmiyorum. Alayınız sahte!”

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Prens ile küçük çocuk ortak bir acıda buluştu: Kader arkadaşıyla dertleşti
Yorum Yap

Yorum Yap