1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Gal Gadot: Mümkün olsa haftada bir doğururum

Gal Gadot: Mümkün olsa haftada bir doğururum

featured

Canlandırdığı ‘Wonder Woman’ karakteriyle dünya çapında üne kavuşan Gal Godot, annelik sevgisini ve doğum yapmanın kendisi için ne kadar büyülü olduğunu anlattı.

Independent Türkçe’de yer alan habere göre, 36 yaşındaki oyuncu, Instyle dergisinin Sert Kadınlar konulu şubat sayısı için verdiği söyleşide, çocuk doğurmakla ilgili tecrübelerini paylaştı.

Doğum yapmayı sevdiğini, eğer fırsatı olsa bunu daha sık yapacağını açıklayan Gadot, “Yapabilseydim haftada bir doğururdum” dedi.

İsrailli oyuncu “Çok büyülü bir şey. Dürüst olmak gerekirse, her zaman epidural aldığım için çok acı verici değil. Hayat yarattığınızı hissettiğiniz tam o an, inanılmaz” diye konuştu.

“HAMİLELİKLER BENİM İÇNİ ZORDU”
10 yaşındaki Alma, 4 yaşındaki Maya ve 8 aylık Daniella adında üç kızı olan Gal Gadot, migrenlerle boğuştuğu ve kendini iyi hissetmediğinden hamileliğin kendisi için daha zor olduğunu kabul etti. Gadot, “Hamilelikler benim için zorlu. Hasta hissediyorum ve migrenim oluyor. Rahat hissetmiyorum” diye konuştu.

Hollywood yıldızı, çocuk doğurmanın yanı sıra üç kızı söz konusu olduğundan ne kadar korumacı davrandığına da değindi. Aktris, kızlarının, yaşamının mümkün mertebe mahrem tutmaya çalıştığı bir yönü olduğunu açıkladı.

Gal Gadot, “Mümkün mertebe mahrem tuttuğumdan emin olduğum tek şey onlar. Saf, güvende ve koruma altında kalmalarını istiyorum. Çok şey paylaşıyorum. Herkesin ilişki kurabileceği veya bir şeyler öğrenebileceği deneyimlerden geçtiysem, bunun harika olduğuna inanıyorum” dedi.

Gal Gadot: Mümkün Olsa Haftada Bir Doğururum

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  ‘Geceler’ yayında
Yorum Yap

Yorum Yap