1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Gani Müjde, “Koronaya çözüm için Bill Gates” tutuklansın diyen Hakan Ural’ı tiye aldı: Paket tamam

Gani Müjde, “Koronaya çözüm için Bill Gates” tutuklansın diyen Hakan Ural’ı tiye aldı: Paket tamam

featured

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanan hastanede tedavi gördükten sonra virüsü yenen Hakan Ural, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda koronavirüsün çözümü için Bill Gates’in tutuklanması gerektiğini söyledi.

“BILL GATES’İ TUTUKLAYIP PAZARLIK YAPIN”

Instagram hesabından paylaşım yaparak dünyayı etkisi altına alan koronavirüse karşı çözüm önerisi sunan Ural, “Koronavirüse çözüm önerim: Bill Gates’i acil neredeyse bulup tutuklayın. Kapatın. Sağlam bir pazarlık yapıp, asgari müşterekte ne istiyorsa anlaşın bitsin bu çile usandık, bıktık” ifadelerini kullandı.

Gani Müjde, &Quot;Koronaya Çözüm Için Bill Gates&Quot; Tutuklansın Diyen Hakan Ural'I Tiye Aldı: Paket Tamam

GANİ MÜJDE TİYE ALDI

Ünlü yazar Gani Müjde de Hakan Ural’ın gündem yaratan bu sözlerine sessiz kalamadı. Photoshopla Bill Gates’in fotoğrafını tutuklanan bir adamın yüzüne koyan Müjde, “Hakan abi paket tamam. Bill Gates’i tutukladık, koronayı bitireceğiz evvelallah. Yozgat’tan arsa, Bağcılardan iki daire verdik kabul etmedi. Şerifali’den de iki dükkan istiyor. Pazarlık sürüyor” yazdı.

Gani Müjde, &Quot;Koronaya Çözüm Için Bill Gates&Quot; Tutuklansın Diyen Hakan Ural'I Tiye Aldı: Paket Tamam

Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap