on

Garanti Bankası Ek Hesap Limiti Nasıl Arttırılır?

Garanti Bankası Ek Hesap Limiti Nasıl Arttırılır?

İhtiyaçların ertelenmeden karşılanmasını sağlayan Garanti Bankası ek hesap limiti nasıl artırılır? Ek avans limiti olan banka müşterileri, istedikleri zaman nakit para çekebilirler. İhtiyaçlar için nakit desteği sağlayan ek hesap kullanımı, ülkemizde en çok tercih edilen yöntemler arasında sayılabilir.

Garanti Bankası Avans Hesap Limitleri

Garanti Bankası tarafından sunulan hizmet, bankada hesabı olan müşteriler için tanımlanır. Limitleri kullanıcı ihtiyaçları ve banka kuralları çerçevesinde belirlenen avans hesap, her an kullanıma hazır olarak bekletilir.

Avans Hesap Limit Artırma Nasıl Yapılır?

Limit değişiklik talepleri;

  • Müşteri hizmetleri
  • Online bankacılık
  • ATM hizmetleri ve
  • Şubeler

Aracılığıyla tamamlanır. Banka, limit yükseltme talebinde müşterilerinden ek bilgi ve evrak talep etme hakkını saklı tutar.

Garanti Bankası Avans Hesap Onaylama

Sesli yanıt sistemi, online bankacılık, şubeler ya da ATM cihazları üzerinden tamamlanacak olan limit artırma talepleri en kısa zamanda değerlendirmeye alınır. Müşteri aylık sabit ve ek gelirleri göz önünde tutularak yapılan avans limit tanımı, talep üzerine incelenerek artırılabilir.

Limit düşürmek ya da ek hesabını kapatmak isteyenler, mutlaka banka şubesine gitmek zorundadır.

Gerekli işlemler tamamlandıktan ve varsa borç bakiyesi ödendikten sonra avans hesabı kapatılabilir. Dileyen müşteriler dönemsel olarak tanımlanan avantajlı faiz oranlarıyla avans hesaplarında bulunan limitleri taksitli olarak da kullanabilirler.

Ek Hesap Faiz Oranları

Bankada parası olmayanlar için bile nakit çekme ve alışveriş yapma imkanı sunan ek hesap limitleri diğer kredi faizlerine göre çok daha uygundur ve günlük olarak hesaplanır. Anlık ihtiyaçların karşılanmasında kullanıcılara rahatlık ve avantaj sağlayan uygulama, günlük hayatı kolaylaştırır.

Harcamaların ve ihtiyaçların gecikmeden karşılanmasını sağlayan avans hesap faizi kullanılan süre boyunca işler. Hesaba para yatırılması halinde ek hesaptan kullanılan rakam kapanır ve faiz işleme süreci sonlanır. Acil para ihtiyacını şubeye gitmeden karşılama imkanı sunan hizmet, tüketiciler tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Avans Hesap Özellikleri Nelerdir?

7/24 kullanıma hazır kredi olarak düşünülen avans hesap, düzenli ödemelerin gecikmeden yapılmasına imkan sağlar. Avans hesap limitlerine kullanılmadığı süre boyunca herhangi bir faiz ya da ücret tahsil edilmez.

Mobil sürümden çık