1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Geçirdikleri kazada sevgilisini kaybeden Gülçin Ergül, o anları anlattı: Her şey 3 saniyede oldu

Geçirdikleri kazada sevgilisini kaybeden Gülçin Ergül, o anları anlattı: Her şey 3 saniyede oldu

featured

Hepsi grubuyla adını duyuran ve sonrasında yoluna tek başına devam eden başarılı şarkıcı Gülçin Ergül, bir radyo programına katılmak üzere sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı ile İzmir’den İstanbul’a giderken trafik kazası geçirdi. feci kazada Lafçı hayatını kaybederken Ergül’de yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

“HER ŞEY ÜÇ SANİYEDE OLDU”

Tedavisinin ardından hastaneden taburcu edilen Gülçin Ergül, Posta’ya konuştu. Hayatta olabilecek en kötü şeyi yaşadığını söyleyen Ergül, “İşlerim için İstanbul’a gidiyorduk. Erdal bana eşlik ediyordu. Kazadan kısa süre önce bana çok güzel şeyler söylemişti. Hep onları düşünüyordum. O kadar mutluydum ki arabada şarkı söylüyordum. Her şey üç saniyede oldu bitti. Fiziksel olarak yaşıyorum evet ama hayat arkadaşımı, aşkımı, meleğimi, diğer yarımı kaybettim” dedi.

Geçirdikleri Kazada Sevgilisini Kaybeden Gülçin Ergül, O Anları Anlattı: Her Şey 3 Saniyede Oldu

“MEZARA GİDİNCE BİR KEZ DAHA YIKILDIM”

Taburcu olduktan sonra İzmir’e sevgilisinin ailesinin yanına gittiğinden bahseden şarkıcı, sözlerine şöyle devam etti: “Onlar benim ailem. Birbirimize destek oluyoruz. Bugün (dün) de sevgilimin mezarını ziyarete gittim. Bir kez daha yıkıldım çünkü öldüğüne inanamıyordum. Bu bir kabus olmalı. Ben iyiyim, tedavim devam ediyor. Meleğimin acısının yanında benim ağrılarım bir hiç. Çok bitkinim, gözlerimin feri söndü. Acımın tarifi yok.”

Geçirdikleri Kazada Sevgilisini Kaybeden Gülçin Ergül, O Anları Anlattı: Her Şey 3 Saniyede Oldu

Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap