1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. “Gerçek kürk giymeyi seviyorum” diyen Gülşah Saraçoğlu’na tepki yağıyor

“Gerçek kürk giymeyi seviyorum” diyen Gülşah Saraçoğlu’na tepki yağıyor

featured

TV8 ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programının bugünkü konuğu Gülşah Saraçoğlu ve İpek Tanrıyar oldu. Canlı yayına kürk giyerek çıkan Tanrıyar’ın ardından gerçek kürk kullanmayı her fırsatta çok sevdiğini söyleyen Saraçoğlu’nun savunması başta sunucular olmak üzere herkesi kızdırdı.

“KÜRK GİYMEYİ SEVİYORUM, 50 TANE VAR”

Kürk giymeyi sevdiğini ve 50 gerçek kürkü olduğunu söyleyen Saraçoğlu, sunucunun “O derinin o kürkün bir canlıya ait olduğunu düşünüp için cız etmiyor mu?” sorusu üzerine “Eleştiriler umurumda değil, gerçek kürk giymeyi seviyorum. Hayvanlara yapılan zulm tabi ki de çok acı ama ben o konulara hiç girmiyorum. Hem gösterişli durduğu için ve ısınmak için giyiyorum” dedi.

&Quot;Gerçek Kürk Giymeyi Seviyorum&Quot; Diyen Gülşah Saraçoğlu'Na Tepki Yağıyor

KÜRKÜNÜ ÇIKARTIP YERE ATTI

Canlı yayındaki sözlerin ardından sinirlenen İpek Tanrıyar ise “Ne kürkmüş be” diyerek üzerinden kürkü çıkartıp yere fırlattı.

&Quot;Gerçek Kürk Giymeyi Seviyorum&Quot; Diyen Gülşah Saraçoğlu'Na Tepki Yağıyor

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞIYOR

Gülşah Saraçoğlu’nun sözleri kısa sürede sosyal medyada gündem olurken binlerce tepki mesajı yağdı. Başta hayvanseverler olmak üzere birçok sosyal medya kullanıcısı “Allah vicdan versin” yorumunu yaptı.

İşte Gülşah Saraçoğlu için yapılan bazı yorumlar…

&Quot;Gerçek Kürk Giymeyi Seviyorum&Quot; Diyen Gülşah Saraçoğlu'Na Tepki Yağıyor

Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 1 ay önce

    Thank you, your site is very useful!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir