1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. “Gerekirse simit yenecek” diyen Hülya Avşar’dan yeni açıklama: Hiçbirinizi takmıyorum ve saymıyorum

“Gerekirse simit yenecek” diyen Hülya Avşar’dan yeni açıklama: Hiçbirinizi takmıyorum ve saymıyorum

featured

Ülkenin ekonomik durumuyla ilgili, “Gerekirse simit yenecek” ifadelerini kullanan Hülya Avşar’a tepki yağmıştı. Olayın yankıları hala sürerken ünlü şarkıcıdan kendisini eleştirenlere cevap geldi.

“HİÇBİRİNİZİ TAKMIYORUM”

Açıklamasına “Sakinleştiyseniz sıra bende” diyerek başlayan Hülya Avşar, “O kadar konuşmamın içinden, hep birlikte bugünleri aşacağız kısmı değil de ‘simit’e takılanlar; hiçbirinizi takmıyorum ve saymıyorum. Benim simit yeme meseleme gelince, yerim ya da yemem ama bildiğim bir şey var, kendim kazandım, hiç de kolay olmadı” dedi.

&Quot;Gerekirse Simit Yenecek&Quot; Diyen Hülya Avşar'Dan Yeni Açıklama: Hiçbirinizi Takmıyorum Ve Saymıyorum

TARTIŞMA YARATAN SÖZÜNÜ TEKRARLADI

Avşar paylaşımına şöyle devam etti: “Hala da kazanıyorum. Bunun hesabını kimseye vermedim, size hiç vermeyeceğim. Sizin gibi düşünenler demek ki başımızda olsa; ne demokrasi kalır, ne konuşma özgürlüğü… Diyeceğim şu ki; gerekirse simit yiyeceğiz, ama bugünleri beraber atlatacağız.”

&Quot;Gerekirse Simit Yenecek&Quot; Diyen Hülya Avşar'Dan Yeni Açıklama: Hiçbirinizi Takmıyorum Ve Saymıyorum

Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap