1. Ana Sayfa
  2. Dizi
  3. Gönül Dağı fragman izle! Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı! Gönül Dağı 46. Bölüm fragmanı! Gönül Dağı yeni sezon fragmanı izle!

Gönül Dağı fragman izle! Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı! Gönül Dağı 46. Bölüm fragmanı! Gönül Dağı yeni sezon fragmanı izle!

featured

Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor. TRT 1’in sevilen dizilerinden olan Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Gönül Dağı yeni bölümde neler olacak? Gönül Dağı son bölümde neler oldu? Gönül Dağı son bölüm izle! Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı izle! Gönül Dağı 46. Bölüm fragmanı izle! Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte haberimizde…

GÖNÜL DAĞI SON BÖLÜMDE NE OLDU?

GÖNÜL DAĞI KONUSU

Daha çocuk yaşta rekorlara imza atmış süper kahraman İskender günümüze geliyor. Üstelik yol arkadaşları Salih ve Fikri hocaları ve peşinden ayrılmayan ezeli düşmanı Giovanni ile birlikte.

12 yaşında olmasına rağmen olağanüstü yeteneklere sahip olan kemankeş İskender, 2020 yılından yaşadığı döneme geri dönmez ise tarihin seyri değişecek, Tozkoparanlar yok olacak ve kötüler kazanacak. Fakat İskender’in derdi sadece bu değil. Onu günümüzde de pek çok sorun bekliyor olacak. Bir türlü kontrol etmeyi beceremediği güçleri, sürekli peşinde olan Venedikli okçu Giovanni ve okuldaki baş belası Kasırga takımı. Ve tabi ki tüm bu tehlikelere karşı Mavi Ay takımı İskender’i yalnız bırakmayacak.

GÖNÜL DAĞI 46. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Gündem

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap