1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Görkemli gece

Görkemli gece

featured

Türkiye’de farklı sektörlerden en iyi isimlerin belirlendiği 5. Uluslararası Altın Kalite Ödülleri, Limak Eurasia Luxury Hotel’de sahiplerini buldu. Crazy Prodüksiyon Yapım&Organizasyon tarafından düzenlenen etkinliğin ev sahipliğini Hülya Yanıkdağ ve İlker Bekar yaptı. Organizasyonun sunuculuğunu Tuğba Özay ile Şenol İpek üstlenirken, gecede ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’ ve TRT Müzik’te yaptığı ‘Mazhar Alanson ile’ programıyla ‘Yılın En İyi Müzik Programı’ ödüllerini Mazhar Alanson aldı. ‘Yılın En İyi Erkek Oyuncusu’ ödülünü kadınlara ihtafen alan Murat Yıldırım, “Ülkemimizde bu konuyu aşalım. Bazen haberleri açmaya korkuyorum” diye konuştu.

Görkemli Gece

Sercan Kısmet’e ödül

Milliyet CADDE ekibinden Sercan Kısmet, 5. Uluslararası Altın Kalite Ödülleri töreninde ‘Yılın Magazin Gazetecisi’ ödülünü aldı.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap