1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Grid 2 Sistem Gereksinimleri

Grid 2 Sistem Gereksinimleri

featured

GRID 2

Grid 2 Sistem Gereksinimleri

Grid 2, Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360 ve Xbox One için Codemasters tarafından geriye dönük uyumlulukla geliştirilen ve yayınlanan bir yarış görüntü oyunudur. TOCA serisinin sekizinci oyundur. 25 Eylül 2014’te Feral Interactive, OS X için Reloaded Edition’ı piyasaya sürdü.

Oyun çok sayıda gerçek dünyayı ve Paris üzere kentleri içeriyor. Ayrıyeten, kırk yıllık motorlu taşıtları da içerir. Ek olarak, geliştirici Codemasters’ın gerçekçilik ve erişilebilirlik ortasında tatlı bir noktaya gitmeyi amaçlayan ‘TrueFeel’ olarak isimlendirdiği yeni bir bakım sistemi içerir. Yarışlara birinci şahıs kokpit görünümü dahil değildir. Tanınan oyun modu “Drift” Codemasters tarafından bir oynanış önizlemesinde gösterilmiştir.

Şoförlere kimi yarış modlarından evvel belli arabalar verilir ve öteki araç challenges misyonları sayesinde diğerlerinin kilidi açılabilir. Araba üniformaları, renkler yahut farklı tonlarda uyarlanıp evvelce ayarlanmış grafik dizaynları kullanılarak oyuncu tarafından özelleştirilebilir.

World Series Racing (WSR), dünyadaki çeşitli kıtalardaki çeşitli pistlerde yarışılabilen epeyce rekabetçi bir yarış etkinliğidir. Ayrıyeten, çeşit haritası olmadan dinamik olarak değiştiği “LiveRoutes” isimli bir moda da sahiptir. Race, Time Attack, Drift, Eliminator, Checkpoint, Touge ve Vehicle Challenges dahil yarış tiplerine sahiptir.

GRID 2 Sistem İhtiyaçları

Asgarî Sistem İhtiyaçları
 – İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7, Windows 8
 – İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz yahut AMD Athlon X2 5400+
 – Bellek: 2 GB RAM
 – Ekran Kartı: Intel HD Graphics 3000 / AMD HD2600 / NVIDIA Geforce 8600
 – DirectX: Sürüm 11
 – Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
 – Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Önerilen Sistem İhtiyaçları
 – İşletim Sistemi: Windows Vista 64 Bit, Windows 7 64 Bit, Windows 8 64 bit
 – İşlemci: Intel Core i7/AMD Bulldozer
 – Bellek: 4 GB RAM
 – Ekran Kartı: Intel Graphics 5200 / AMD HD6000 Series / Nvidia GTX500 Series en az 1GB RAM
 – DirectX: Sürüm 11
 – Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
 – Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Yorum Yap

Yorum Yap