1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Gülben Ergen yılbaşında Ankara sahnesinde

Gülben Ergen yılbaşında Ankara sahnesinde

featured

Gülben Ergen, “28 yıldır televizyon, sahne ve en iyi bildiğim iş müzik ve oyunculuk. Şimdi yepyeni bir alan katıldı hayatıma, bunu da çok önemsiyorum. Cilt bakımını bitkisel olarak yapmak için içeriğinin temiz olması gerekiyor. Kendi iş trafiğim devam ederken bunun sorumluluğu geldi. O yüzden beni sürekli toplantılarda görüyorsunuz” diye konuştu.

“ÖNCE ANITKABİR’E GİDERİZ, SONRA YILBAŞI KUTLARIZ”
Yılbaşında Ankara sahnesinde olacağını belirten şarkıcı, “İlk kez yılbaşına Ankara’da gireceğim, hatta çocuklar ‘Bizde gelelim mi? Önce Anıtkabir’e gideriz, sonra yılbaşını kutlarız’ dediler” şeklinde konuştu.

“İYİ Kİ AMELİYAT OLMUŞUM”
Göz ameliyatı geçiren Gülben Ergen, “İyi ki olmuşum, çok uzun zamandır ihmal ediyorum. Bir gözlük arabada, bir gözlük cebimde. Diğerinin camını siliyorum falan, zorlanıyorum. Büyük rahatlık” ifadelerini kullandı.

Gülben Ergen Yılbaşında Ankara Sahnesinde

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap