1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Gülçin Ergül, New York Times Square’de

Gülçin Ergül, New York Times Square’de

featured

Spotify’ın müzik sektöründe kadın eşitliğini güçlendirmek üzere hayata geçirdiği EQUAL Müzik Programı tüm dünyada yankı uyandırmaya devam ediyor. Aralık ayının konuğu, ‘Birbirimize İyi Gelmiyoruz’ adlı yeni şarkısı ile Hepsi grubuyla müzik sektörüne adım attıktan sonra 12 yıldır kariyerine solo devam eden Gülçin Ergül oldu.

“SENİ SINIRSIZCA SEVİYORUM”
Geçirdiği trafik kazasından hafif yara alarak kurtulan ama sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı’yı kaybeden Gülçin Ergül duygularını şu sözlerle dile getirdi:
“Equal listesinin kapağında yer aldığım ve bu billboard’da çıkacağımı duyduğun an çok gururlanmıştın. Aslında 14 Aralık’tan itibaren New York Times Meydanı’nda billboard’da yer alıyoruz. Bu bizim başarımız, senin başarın. Şimdi de bu başarımızı izliyor ve gülümsüyor olduğunu hayal ve temenni ediyorum. Seni sınırsızca seviyorum.”

Gülçin Ergül, New York Times Square’de

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Filiz Akın'dan haber var! Midesindeki tüp çıkarıldı
Yorum Yap

Yorum Yap