1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Gülçin Ergül, sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı’yı trafik kazasında kaybetmişti… Eski arkadaşı Cemre Kemer ilk kez konuştu: Şov mu yapsaydım?

Gülçin Ergül, sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı’yı trafik kazasında kaybetmişti… Eski arkadaşı Cemre Kemer ilk kez konuştu: Şov mu yapsaydım?

featured

Kemer şöyle yanıt verdi:

“Bu konu hakkında açıklama yapmayı bile ayıp buluyorum. Siz böyle korkunç bir olay yaşayan yakınınıza sosyal medyadan taziyede bulunur musunuz? Bu ayıp bir şey, bunu şova çevirmek. Ne yapsaydım yani, onunla özelden iletişime geçmeyip takip edenlerin merakı gitsin diye sosyal medyadan mı paylaşsaydım? Kimse bu konuyu şova dönüştüremez.”

Gözden Kaçmasın

Gülçin Ergül, Sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı'Yı Trafik Kazasında Kaybetmişti... Eski Arkadaşı Cemre Kemer Ilk Kez Konuştu: Şov Mu Yapsaydım?Gülçin Ergül kazanın ardından konuştu

#GÜLÇİN ERGÜL#ERDAL ŞEYDA LAFÇI

Gülçin Ergül, Sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı'Yı Trafik Kazasında Kaybetmişti... Eski Arkadaşı Cemre Kemer Ilk Kez Konuştu: Şov Mu Yapsaydım?Ünlü isimlerden Gülçin Ergül’e destek

#GÜLÇİN ERGÜL#ERDAL ŞEYDA LAFÇI

Gülçin Ergül, Sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı'Yı Trafik Kazasında Kaybetmişti... Eski Arkadaşı Cemre Kemer Ilk Kez Konuştu: Şov Mu Yapsaydım?

Cemre Kemer, “Gülçin Ergül’ü ziyarete gittiniz mi?” sorusu üzerine şöyle dedi:

“Yok gitmedik. Bildiğim kadarıyla İstanbul’da çok fazla durmak istemiyor ama kendi açıklamadığı şeyi söylemek bana düşmez.”

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap