1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Gülşen tarzını konuşturdu! İddialı dekoltesi dikkat çekti

Gülşen tarzını konuşturdu! İddialı dekoltesi dikkat çekti

featured

Sahnede giydiği kıyafetlerle magazin gündeminden düşmeyen Gülşen, önceki akşam Bursa’da hayranlarıyla buluştu. Sosyal medya hesabından konserin ilk bölümünden fotoğraflarını paylaşan ünlü şarkıcı, tercih ettiği cesur sahne kostümüyle dikkat çekti.

DEKOLTESİ ÇOK KONUŞULDU
Beline kadar kadar dekolteli kıyafetiyle takipçilerinden tam not alan 45 yaşındaki ünlü şarkıcı, sosyal medyayı da ikiye böldü. Bir kısım kostümün çok yakıştığı söyleyerek övgüler de bulunurken, bazı kullanıcılar ise abartılı bulduğunu ifade etti.

Gülşen Tarzını Konuşturdu! İddialı Dekoltesi Dikkat Çekti

SEDA SAYAN VE SİMGE SAĞIN’DAN ÖVGÜ GELDİ
Öte yandan geçtiğimiz hafta Ankara’da hayranlarının karşısına çıkan Gülşen, iddialı kıyafetiyle yine beğeni toplamıştı. Ünlü ismin, Instagram’dan paylaştığı konser fotoğraflarına kısa sürede on binlerce beğeni gelmişti.

Şarkıcının konser fotoğraflarına ünlü isimler de yorum yapmıştı. Seda Sayan, Gülşen’in paylaşımına “Çok iyi” yorumunu yaparken, Simge Sağın ise ” Barbie bebek” ifadesini kullanmıştı.

Gülşen Tarzını Konuşturdu! İddialı Dekoltesi Dikkat Çekti

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap