1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Günün en çok izlenen yapımı: ‘Camdaki Kız’

Günün en çok izlenen yapımı: ‘Camdaki Kız’

featured

Kanal D’nin; yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, her bölümü ile adından söz ettiren dizisi Camdaki Kız, 25’inci bölümü ile ekrana geldi. Kantar Medya’nın verilerine göre; dizinin yayınlanan bu bölümü, AB kategorisinde 8,37 reyting ve yüzde 19,91 izlenme payı ile ABC1 kategorisine ise 8,57 reyting ve yüzde 18,07 izlenme payı ile günün en çok izlenen yapımı oldu.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Camdaki Kız’ın bu bölümünde; Alper’in Koroğlu Holding’teki ortaklık oylamasına yaptığı baskın Cavit sayesinde kontrol altına alındı. Oylamadan çıkan kararla yeni otelde ortaklığı garantileyen Cavit, Alper’i kendi safına çekti. Sedat ile Cana’nın ilişkisi kaldığı yerden devam ederken; Cana, Sedat’tan öğrendiği gerçeklerin peşine düştü. Feride’nin kendisine yaptığı konuşmadan etkilenen Nalan, hayata tutunabilmek için tek çaresinin anne olmak olduğuna karar verdi. Meliha’nın kendisini Koroğlu Ailesi’ne başka bir kimlikle tanıttığını öğrenen Hayri ise gerçekleri Rafet’e söylemeyi bir süre daha erteledi.

Günün En Çok Izlenen Yapımı: 'Camdaki Kız'

OYUNCU KADROSU
Dizinin oyuncu kadrosunda; Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Engin Şenkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şeri-foğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek gibi başarılı isimler rol alıyor. Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor.

Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe akşamı Kanal D’de.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap