1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Hande Erçel-Kerem Bürsin aşkı bitti mi? Yasemin Özilhan son noktayı koydu

Hande Erçel-Kerem Bürsin aşkı bitti mi? Yasemin Özilhan son noktayı koydu

featured

36 yaşındaki ünlü isim, gazetecilerin yılbaşı planlarını sormaları üzerine şu cevabı verdi; “Evdeyiz, ailece. Belki bir iki arkadaşımız gelecek, beraber vakit geçireceğiz…”

“Şehir dışı ya da yurt dışına çıkmıyoruz. Hep bizde toplanıyorduk, pandemi girince o düzen bozuldu. Şimdi tekrar toparlamaya çalışıyoruz.”

Hande Erçel-Kerem Bürsin Aşkı Bitti Mi? Yasemin Özilhan Son Noktayı Koydu

Özilhan, “Yeni yıla nasıl girerseniz öyle gider dedikleri için mi yeni yıla evde giriyorsunuz?” sorusuna ise, “Bilmiyorum, ben çocukluğumda öyleydim. İzzet’te genelde öyleymiş, o yüzden belki de çocuklarla olmak istiyoruz” cevabını verdi.

KEYİFLERİ YERİNDE
Yakın arkadaşları Kerem Bursin ile Hande Erçel’in ayrılık dedikodularının hatırlatılması üzerine sosyetik güzel, “Öyle bir şey yok. Mutlular, keyifleri yerinde” açıklamasını yaptı.

Hande Erçel-Kerem Bürsin Aşkı Bitti Mi? Yasemin Özilhan Son Noktayı Koydu

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap