1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Hande Yener: Armut dalında güzeldir

Hande Yener: Armut dalında güzeldir

featured
Hande Yener: Armut Dalında Güzeldir

Yılbaşında Belarus’da İbrahim Tatlıses ile aynı sahneyi paylaşması sorulan Hande Yener, “Çok güzeldi, konser de yılbaşı da çok güzel geçti. Sonrasında döndük hemen test falan olduk, korktuk acaba bir şey olmuş mudur diye” dedi.

Hande Yener: Armut Dalında Güzeldir

Muhabirlerin “İbrahim Bey covid olup atlattığını açıkladı” sorusuna Yener “İbrahim Bey beni korkuttu pozitif çıkınca, ben de hemen bir test yaptım neyse ki benim negatif çıktı. Covidsiz bugünlere geldim bakalım bu kışı da atlatırsak tamamen kurtulacağız gibi hissediyorum” dedi.

Hande Yener: Armut Dalında Güzeldir

Son dönemde sahne kıyafetlerinin tartışıldığı ve bazı sanatçıların “Önceden ses ön planda olurdu şimdi ise kıyafetler” açıklamaları hatırlatılınca, “O zaman ben özlü bir söz ile geceyi bitireyim, ‘Armut Dalında Güzeldir’ diyorum” diyerek güldü.

Hande Yener: Armut Dalında Güzeldir

Hande Yener, uzun yıllar sonra piyasaya dönen şarkıcı Atiye’nin “Pop müzik bitmişti onu kurtarmaya geldim” açıklamasına ise “Başarılar diliyorum” diyerek aracına bindi.

Hande Yener: Armut Dalında Güzeldir

“ARKADAŞLARIM ‘KALÇA ESTETİĞİ Mİ YAPTIRDIN?’ DEDİLER”

2020 yılında geçirdiği rahatsızlıktan sonra “Yeniden doğdum” açıklamasını yapan 48 yaşındaki popçu, fit haliyle ilgili olarak, düzenli spor yaptığını söylemişti.

Hande Yener: Armut Dalında Güzeldir

Yeni şarkısı için çekilen iddialı fotoğrafları hakkında ise Hande Yaner, “Arkadaşlarım kalça estetiği mi yaptırdın? diye sordu” sözleriyle iddiasını ortaya koymuştu.

Hande Yener: Armut Dalında Güzeldir

“BEN CESUR YÜREĞİM”

Geçtiğimiz günlerde sahneye cesur kıyafetiyle çıkan Hande Yener için hayranlarından “Hande cesaretine hayranız” sesleri yükselmişti. Yener ise bu seslere karşılıksız kalmayıp, “Ben cesur yüreğim” diyerek kahkaha atmıştı.

Hande Yener: Armut Dalında Güzeldir

Popçu, son zamanlarda çok konuşulan sahne kıyafetleri hakkında, “Artık sahne kıyafetlerinden başka bir şey tartışılmıyor. Herkes buradan yürüyor. Ben de diyorum ki; ‘Sesten yürüyelim, şarkılardan yürüyelim, sahne enerjisinden yürüyelim, onları görelim’. Video atsınlar hep fotoğraf atıyorlar” demişti.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap