1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Hande Yener: Fiziğimi konuşuyorlar

Hande Yener: Fiziğimi konuşuyorlar

featured
Hande Yener: Fiziğimi Konuşuyorlar

Hande Yener, Nişantaşı’nda otoparka bıraktığı aracını beklediği sırada objektiflere yansıdı. Ünlü şarkıcı, “Kostüm provasından çıktım. Yılbaşı için elimde 3-4 tane kostüm var. Gece ikisini mutlaka giyeceğim” dedi.

Hande Yener: Fiziğimi Konuşuyorlar

DANSÇILARI COVİD OLDU

Dansçılarından ikisinin koronavirüse yakalandığını belirten Yener, “Kendimizi korumaya çalışıyoruz. İki dansçım Covid-19 oldu. İkisi de bugün test olacak. Sonuca göre konserde olacaklar. Olmazlarsa da yeni yılı evde geçirecekler. Sahne şovumuzun bir kısmı etkilenecek. Bende kostüm sayımı arttırdım” dedi.

Hande Yener: Fiziğimi Konuşuyorlar

Yılbaşını ailesiyle geçireceğini söyleyen şarkıcı, “Sevgilim burada ailesiyle olacak. Ben de ablam, yeğenim hep beraber Belarus’ta 2-3 gün tatil yapacağız. Yeğenim zaten bana vokal yapıyor. Öyle ailecek olacağız” ifadelerini kullandı.

Hande Yener: Fiziğimi Konuşuyorlar

“FİZİĞİM GALİBA PATLADI”

İddialı sahne kıyafetleriyle sık sık magazin gündemine gelen 48 yaşındaki popçu, “Fiziğimi konuşuyorlar. Fiziğim galiba patladı benim” yorumuyla dikkat çekti.

Hande Yener: Fiziğimi Konuşuyorlar

Yener, meslektaşı Atiye’nin “Pop müziğini kurtarmaya geliyorum” sözlerinin hatırlatılması üzerine, “Atiye’yi seviyorum. Popa bir şey olmadı, pop bitmiyor rahat olsun. Bakın işlere gidiyoruz” şeklinde konuştu.

Hande Yener: Fiziğimi Konuşuyorlar

“BEN CESUR YÜREĞİM”

Geçtiğimiz günlerde sahneye cesur kıyafetiyle çıkan Hande Yener için hayranlarından “Hande cesaretine hayranız” sesleri yükselmişti. Yener ise bu seslere karşılıksız kalmayıp, “Ben cesur yüreğim” diyerek kahkaha atmıştı.

Hande Yener: Fiziğimi Konuşuyorlar

Yener, ‘Rüya’ şarkısında sahneye kendisini yalnız bırakmayan modacı Hakan Akkaya’yı çağırmıştı. Konser boyunca bitmeyen enerjisiyle sürekli dans eden popçu, fiziğini ön plana çıkaran bir sahne kostümü seçmişti.

Hande Yener: Fiziğimi Konuşuyorlar

“HERKES SAHNE KIYAFETİNDEN YÜRÜYOR”

Hande Yener, son zamanlarda çok konuşulan sahne kıyafetleri hakkında, “Artık sahne kıyafetlerinden başka bir şey tartışılmıyor. Herkes buradan yürüyor. Ben de diyorum ki; ‘Sesten yürüyelim, şarkılardan yürüyelim, sahne enerjisinden yürüyelim, onları görelim’. Video atsınlar hep fotoğraf atıyorlar” demişti.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Gülşen'e Işın Karaca'dan tepki: Bu kadarı fazla!
Yorum Yap

Yorum Yap