1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Hatice Aslan’dan ‘Tolgahan Sayışman’ açıklaması: Öfke kontrolü yoktu

Hatice Aslan’dan ‘Tolgahan Sayışman’ açıklaması: Öfke kontrolü yoktu

featured

Daha Önce ‘Ferhunda Hanımlar’, ‘En Son Babalar Duyar’, ‘Lale Devri’, ‘Kuzgun’, ‘Zümrüdüanka’ gibi yapımlarda rol alan Hatice Aslan, şimdilerde Star TV’nin yeni dizisi ‘Annemizi Saklarken’de ‘Benan Demir’ karakterine hayat veriyor.

Uzun bir aradan sonra ekranlara dönen Hatice Aslan, son olarak Armağan Çağlayan’ın YouTube programına konuk oldu. Oyuncu, yıllar önce Tolgahan Sayışman’la ‘Lale Devri’ dizisinin setinde yaşadığı kavgayı anlattı.

‘MÜHİM OLAN HATAYI GÖREBİLMEK’
“Tolgahan sete geldiğinde iyi değildi ve karşısında ben vardım. ‘Zümrüt’ karakteriyle sahneye girmek üzereydim. Maalesef özellikle oyunculuk okumayan arkadaşlarımız, seni sette o karakterle bütünleştiriyor. Bana denk geldi. Öfke kontrolü yoktu Tolgahan’ın.”

“Sonra barıştık. O özür diledi. Mühim olan onun hata olduğunu görebilmek ve bir daha yapmamak. Nitekim öyle oldu. Dava açmadım. ‘İki bölüm uzak sahneler yazalım, ne olur ne olmaz’ dedim. Sonuçta Tolgahan benim çocuğum sayılır. Kendiyle ilgili bir sıkıntısı vardı, benimle ilgili değil.”

Hatice Aslan'Dan 'Tolgahan Sayışman' Açıklaması: Öfke Kontrolü Yoktu

NE OLMUŞTU?
Lale Devrİ, dizisine başladıkları ilk günlerden beri aralarının iyi olmadığı öğrenilen ikiliden Aslan’ın söylediği sözlerin Sayışman’ı öfkelendirdiği iddia edilmişti. Aslan’ın üzerine yürüyen Sayışman, “Yeter artık sus” diyerek bağırmıştı. Aslan da Sayışman’a karşılık verince kavga büyümüştü. İddiaya göre Sayışman, Aslan’ı omzundan itince duvara çarptı. Olayın ardından set iptal edildi. Aslan gözyaşları içinde dizinin yapımcısına gidip Sayışman’ı şikayet etti ve ünlü oyuncunun kendini darp ettiğini belirterek ve rapor aldığını öne sürdü. Psikolojisinin kötü olduğunu söyleyen Aslan’ın birkaç gün de izin aldığı öğrenildi.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap