1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Hazal Kaya: Ali hariç herkes pozitif

Hazal Kaya: Ali hariç herkes pozitif

featured

tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; yapımcılığını Med Yapım, CJ ENM ve Ay Yapım’ın üstlendiği, Aslı T. Kızmaz’ın kitabından uyarlanan “Benden Ne Olur?” filminin başrol oyuncusu Hazal Kaya gala öncesi aldığı haber üzerine ne yapacağını şaşırdı.

Kaya, filmde konuk oyuncu olan yakın dostu Selin Şekerci’nin korona testinin korona pozitif çıktığını öğrendi. Daha önce Pera Palas dizisinin setinde korona atlatan Kaya, temaslı olduğu için panik yaşadı.

Hazal Kaya geçtiğimiz gün evinde çektiği bir storyde maske takması dikkat çekmişti. Takipçilerinin “neden evinde maske takıyorsun?” sorusuna Kaya, “Temaslıyım o yüzden evde maske takıyorum” cevabını vermişti.

“ALİ HARİÇ HERKES POZİTİF”
Dünkü test sonucu negatif çıkan Kaya, bugün pozitife döndüğünü duyurdu. Hazal Kaya, “Bugün itibarıyla pozitifim. Ali hariç herkes pozitif. Durum bu geçmiş olsun hepimize” dedi.

Hazal Kaya: Ali Hariç Herkes Pozitif

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap