1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Hülya Avşar: Burnumdan getirdiler!

Hülya Avşar: Burnumdan getirdiler!

featured
Hülya Avşar: Burnumdan Getirdiler!

Hayranlarının fotoğraf çektirme isteklerini geri çevirmeyen Hülya Avşar, yanlarından ayrılıp uzaklaşmaya başladığı sırada kalabalık grup bir anda, “Mavi mavi” şarkısını hep bir ağızdan söylemeye başladı.

Hülya Avşar: Burnumdan Getirdiler!

ALKIŞLARIYLA KARŞILIK VERDİ

Bir anda neye uğradığını şaşıran Hülya Avşar, sevenlerinin ilgisine alkışlarıyla karşılık verdi. Müzikal çalışmasının eylül ayına sarktığını söyleyen Avşar, “Senaristimizin elinde işi vardı, onu bekliyoruz. Çalışmalarımız yaza kaldı. Dans çalışmalarını da yaza olmasını düşünüyorum” dedi.

Hülya Avşar: Burnumdan Getirdiler!

Rol aldığı son dizinin ekranlara erken vedasından sonra ‘dizi düşünmüyorum’ diyen Avşar, “Çok anlamsız şeyler yaşadık. Çok iyi giden bir dizi yapımcı ve televizyon arasındaki anlaşmazlıklardan dolayı saçma sapan bir hal aldı. İyice dersimi aldım. Arkasında durulması gereken şeylerin durulmadığının farkına varınca yok. Bir deneyim dedim, burnumdan getirdiler” dedi.

Hülya Avşar: Burnumdan Getirdiler!

Dijital işlere sıcak baktığını söyleyen Avşar, “Benim şartlarıma uyuyor, çalışma şartlarıma uyuyor. Medeni yani açıkçası. Reyting sıkıntısı yaşamıyorsun, tabii ki onun da bir izlenme durumu söz konusu ama yine çok daha medeni televizyondan” şeklinde konuştu.

Hülya Avşar: Burnumdan Getirdiler!

Son dönemde sahne alan şarkıcıların iddialı sahne kostümleri ve son konserinde kendi giydiği elbise hatırlatılınca Avşar şunları söyledi; “Ben kimseyi eleştirmem, kimseyi de yargılamam. Kendi kıyafetlerimi çok beğeniyorum. Ben hiçbir şekilde eleştiri, biliyorsunuz sosyal medyada yorum almıyorum. Ben kendi zevkime ve bakış açıma göre hareket ediyorum.”

Hülya Avşar: Burnumdan Getirdiler!

“Eleştiren olacak tabii ama beni ilgilendirmiyor mesele. Ben bu saatten sonra bunlara cevap vermem sahada konuşuyorum. Bunlar varsa demek ki, evet. Bu saatten sonra kimsenin konuşması beni ilgilendirmiyor, ben sadece sahada konuşmaya her zaman her konuda devam ettim, edeceğim ediyorum.”

Hülya Avşar: Burnumdan Getirdiler!

Tarkan’la arasının açık olduğu bilinen Hülya Avşar’a “Tarkan’ı bir yerde görseniz selam verir misiniz?” sorusuna, “Ben herkese selam veririm” şeklinde cevap verdi.

Hülya Avşar: Burnumdan Getirdiler!

ATTIĞI TOKAT HASTANELİK ETTİ

Hülya Avşar, FOX ekranlarında başrolünü oynadığı ‘Masumiyet’ dizisinde senaryo gereği Ertuğrul Postoğlu’na attığı tokatta hızını alamayınca olanlar oldu. Avşar’ın tokadının ardından Ertuğrul Postoğlu’nun çene kemiği çıktı. Acı içinde kıvranan 54 yaşındaki oyuncu, hemen hastaneye kaldırıldı.

Hülya Avşar: Burnumdan Getirdiler!

Rol arkadaşından defalarca özür dileyen Hülya Avşar, meslektaşını, kuzeni Dr. Erol Avşar’ın çalıştığı Akademik Hospital’a götürdü.

Hülya Avşar: Burnumdan Getirdiler!

Olaydan sonra ‘Masumiyet’ seti mecburen bir süreliğine durmak zorunda kaldı. Hastanede tedavisi yapılan Ertuğrul Postoğlu, birkaç gün sonra sete döndü.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap