1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Hülya Avşar: Yırtmacı seviyorum!

Hülya Avşar: Yırtmacı seviyorum!

featured
Hülya Avşar: Yırtmacı Seviyorum!

Hülya Avşar, önceki gün Boğaz turu yaptı. Ünlü şarkıcı ve oyuncu, son dönemde polemik haline gelen Hadise ve Gülşen’in sahne kostümleri hakkında konuştu.

Hülya Avşar: Yırtmacı Seviyorum!

Avşar, “Herkes çok güzel Hadise de öyle, Gülşen de öyle” diyen şarkıcı, “Beğendiğiniz popçu var mı?” sorusuna, “İsim veremem. Şarkısının durumuna göre her an değişiyor” dedi.

Hülya Avşar: Yırtmacı Seviyorum!

“MASUMİYET MESELESİ ÇOK UZADI”

Geçtiğimiz yıl ‘Masumiyet’ adlı dizinin ekranlara erken veda etmesi sorulan 58 yaşındaki sanatçı, “Bu ‘Masumiyet’ meselesi çok uzadı. Kısmet değilmiş, hakkı bu kadar az gitmesi de değildi. Televizyonda dizi açıkçası düşünmüyorum. Dijital olursa olur. Güzel bir şeyde gelecek yakında açıklayacağım” açıklamasını yaptı.

Hülya Avşar: Yırtmacı Seviyorum!

Güzelliği ile yıllara meydan okuyan Hülya Avşar, sahne aldığı mekanda giydiği ve gündem olan derin yırtmaçlı kostümü hakkında ise “Seviyorum yırtmacı” yorumunda bulundu.

Hülya Avşar: Yırtmacı Seviyorum!

“KİMSE SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK DEĞİL”

Hülya Avşar, usta sanatçı İbrahim Tatlıses’in, 47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’ne layık görülmesine dair eleştiriler konusunda şu ifadeleri kullandı:

Hülya Avşar: Yırtmacı Seviyorum!

“Herkesin kendine göre hataları var. Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil. Sadece mesleki anlamda ele alınan bir platform orası. Özel hayatıyla bir arada tutulmamalı…”

Hülya Avşar: Yırtmacı Seviyorum!

“İbrahim bence mesleki anlamda bunu sonuna kadar hak ediyor. Özel hayatı da onu ilgilendirir. O İbrahim’in problemi ama bana göre Türkiye’ye gelmiş geçmiş en iyi ses, üzerine yok.”

Hülya Avşar: Yırtmacı Seviyorum!

“SADECE GÜLÜYORUZ”

Muhabirlerin “Bu süreçte hiç arayıp konuştunuz mu?” sorusunu ise Avşar, “Biz onunla sadece gülüyoruz. Hiç bu tip konuları konuşmuyoruz. Bu meslekte o kadar konuşulan şeyler var ki. Hiçbir zaman ‘İbrahim görüyor musun, bunu söylediler’ diyecek biri değilim” şeklinde cevapladı.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap