1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. İlker Kaleli’den Sıla’ya: Alkışların en büyüğü sana sevgilim

İlker Kaleli’den Sıla’ya: Alkışların en büyüğü sana sevgilim

featured

Sevgilisi Sıla’nın yeni şarkısının düzenlemesini yapan oyuncu İlker Kaleli, sosyal medya hesabından romantik bir paylaşım yaptı. Sıla’yla peş peş fotoğraflarını yayınlayan oyuncu, “Alkışların en büyüğü sana sevgilim” notunu yazdı.

Geçen ocak ayında şef Hazer Amani ile tek celsede boşanan şarkıcı Sıla, oyuncu İlker Kaleli ile yeni bir aşka yelken açtı. İlişkilerini ilk başlarda gizli tutan çift, artık sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapmaya başladı.

Sevgilisi Sıla’nın yeni single’ı için stüdyoya giren İlker Kaleli, Duman grubuna ait şarkının hem düzenlemesini yaptı hem de gitar çaldı.

İlker Kaleli’den Sıla’ya: Alkışların En Büyüğü Sana Sevgilim

“HAYALLER HEP ÇOKTU, RÜYA HEP TEK BAŞINA”

Sıla ile çekilen fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan İlker Kaleli, şu notu düştü:

* Mutfakta bir köşe, kışlardan bir gündü. Sofra sıcak, muhabbet sekti. İlk defa ne zaman döküldük dile bilmiyorum ama uzunca demlendi mırıldanmalarla bu hatıra aramızda.

* Buradan bakınca, 8-9 yaşlarında başlamış seslere hayal kurmalar, bazen rastgele bir mekanın yorgun bir köşesinde, terkedilmiş bir piyanonun başında, bazen bir rolün içinde avaz avaz sahnede.

İlker Kaleli’den Sıla’ya: Alkışların En Büyüğü Sana Sevgilim

* Bazen gözden düşmüş eşyaların arasında rastgele bulunmuş bir gitarla mırıldanarak, bazen de bir dost sahnesinde içimden geldiğince. Çok zaman gelip geçti böyle. Hayaller hep çoktu, rüya tek başına.

* Muhteşem sesinle anlattığın hikaye, güzel kalbinle kattığın anlamla, bir rüya bu kadar zamansız olurdu.

İlker Kaleli’den Sıla’ya: Alkışların En Büyüğü Sana Sevgilim

* Birlikte aldığımız yolun keyfi yanımda, bu hatırayı beraber hayata salıvermenin mutluluğuyla… Alkışların en büyüğü sana sevgilim.

* Emeği geçen, destek ve varlığıyla güç veren tüm müzisyen dostlara… Sonsuz teşekkürler. Gönlünüze sağlık.

İçeriği Kaynağından oku: Sözcü

Not : Bu içerik Sözcü internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Murda ve Hadise düet hazırlığında olduklarını duyurdu
Yorum Yap

Yorum Yap