1. Ana Sayfa
  2. Banka

İNGBANK Emeklilere Ne Kadar Promosyon Veriyor?

İNGBANK Emeklilere Ne Kadar Promosyon Veriyor?
ingbank emeklilere ne kadar promosyon veriyor
İngbank Emeklilere Ne Kadar Promosyon Veriyor?

INGBank emekli maaşında kendisini seçen müşterilerine ayrıcalıklı fırsatlar sunuyor. Banka, emekli maaş müşterilerine sağladığı promosyon miktarını 2.500 TL’ye kadar yükseltmiş bulunuyor. INGBank’ın sunduğu fırsatlardan nasıl yararlanılabileceği ve ING emeklilik sistemine nasıl giriş yapılabileceği ile ilgili ayrıntıları alt başlıklarda inceliyoruz.

Emeklilere Verilen Promosyon Miktarı

ING Türkiye temsilciliği, emekli müşterilerine 750 TL emekli promosyonu sunuyor. Bunun yanı sıra, müşteriler turuncu ekstra hesaplarından yaptıkları her 750 TL’lik alışverişlerde, ekstra 50 TL kazanıyor. Banka; 3 yıl için 1.800 TL ek promosyon, toplamda ise 2.550 TL nakit promosyon avantajı sunuyor. Bunun yanı sıra, ING Bankası’nı tercih edenler, turuncu ekstra programına dahil pek çok avantajdan da yararlanabiliyor.

Emeklilere Sunulan Diğer Avantajlar

Emeklilerden, internet şubesinden veya mobil şube üzerinden yapılan havale, EFT işlemleri için ücret alınmıyor. Bunun yanı sıra, maaşını bankaya taşıyanlar için %1,29 faiz oranı üzerinden ihtiyaç kredisi avantajı sunuluyor. Türkiye çapında 50.000’e yakın ATM’de yapılan işlemlerden herhangi bir ek ücret alınmıyor. Tüm banka ATM’leri kullanılarak maaş çekimi yapılabiliyor. Vadesiz mevduat hesabı olan emekliler, hesap işletim ücreti ödemiyor. Banka tarafından sağlanan destek hesap ile maaş günü öncesi nakit para çekilebiliyor.

Emekli Kampanyasına Kimler Başvurabilir?

Promosyondan faydalanabilmek için, emeklilerin 3 yıl süre ile maaşı bankadan alacaklarına dair taahhüt vermesi gerekiyor. Bunun yanı sıra, yeni emekli olanlar ile birlikte daha önce nakit promosyon almış olan emekliler de bu promosyondan yararlanabiliyor. Şartları yerine getiren kişiler, turuncu hesap üzerinden 750 TL harcama limitine ulaştıklarında, bir sonraki aya 50 TL nakit promosyon hesaba aktarılıyor.

Nasıl Başvurulur?

SSK emekliler ve BAĞ-KUR emeklileri, tahsis talep ve beyan taahhütnamesinde banka seçeneğini INGBANK olarak belirtmelidir. Tahsis talep ve beyan taahhütnamesi, e-devlet üzerinden ve ya SGK müdürlüğünden doldurulabilir. Emekli sandığına mensup olan kişiler, çalıştıkları kuruma emeklilik başvuru dilekçesi verdiklerinde ING bankı tercih etmelidir. Hali hazırda emekli olan ve maaş alan emekliler ise, en yakın ING BANK şubesine giderek, nüfus kağıdı ile maaş taşıma işlemi yapabilir. E-devlet üzerinden de maaş taşıma işlemi gerçekleştirilebilir.

Yazar Hakkında

Bilgireis.com kurucusu.

Yorum Yap