1. Ana Sayfa
  2. İş İlanları
  3. İnönü Üniversitesi en az lise mezunu 158 personel alımı! Kadrolar, başvuru şartları ve sayfası…

İnönü Üniversitesi en az lise mezunu 158 personel alımı! Kadrolar, başvuru şartları ve sayfası…

featured

Resmi Gazete’de yayınlanan ilana göre; İnönü Üniversitesi lise, önlisans ve lisans mezunu olmak üzere farklı kadrolar için personel alımı yapacak. Başvurular, 07.12. 2021 – 21.12. 2021 tarihleri arasında şahsen yapılacak olup, başvuru için istenilen belgelerin, İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Bürosuna son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar teslim edilmesi gerekmektedir. Peki başvuru şartları neler?

İnönü Üniversitesi En Az Lise Mezunu 158 Personel Alımı! Kadrolar, Başvuru Şartları Ve Sayfası...

İnönü Üniversitesi En Az Lise Mezunu 158 Personel Alımı! Kadrolar, Başvuru Şartları Ve Sayfası...

 

1. 657 sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak. 

2. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. 

3. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya tecilli olmak. 

4. 657 Sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla başvuruda bulunulan sözleşmeli personel pozisyonunda 24 saat esasına dayalı çalışmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak. (Bu durum memuriyete girişte tam teşekküllü hastanelerden alınacak raporla tespit olunur.) 

5. Başvuracak adaylardan 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre kamu kurumlarında istihdam edilenlerin, “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenler hakkında işlem yürütülmeyecektir. 

Başvurular, 07.12. 2021 – 21.12. 2021 tarihleri arasında şahsen yapılacak olup, başvuru için istenilen belgelerin, İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Bürosuna son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar teslim edilmesi gerekmektedir. 

1. Başvuru Dilekçesi 

2. E-devlet üzerinden alınan mezun belgesi çıktısı (Sorgulama kodu üzerinde silinti ve kazıntı olmayacaktır) 

3. Nüfus cüzdanı fotokopisi 

İlgini Çekebilir:  İletişim Başkanlığı KPSS şartsız memur alımı Pazartesi günü başlıyor!

4. KPSS Sonuç Belgesi (Sorgulama kodu üzerinde silinti ve kazıntı olmayacaktır)

5. Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuracak adaylar için, ilan süresi içerisinde aile hekimliğinden alınmış boy, kilo ve beden kitle indeksini gösteren tek hekim raporu. 

6. Deneyim ve/veya belgelendirme; alanla ilgili çalıştığı kurumda görev yaptığı süreleri gösteren kurum yazısı ile Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet döküm belgesiyle belgelendirilecektir.

* Yerleştirme sonuçları ilan tarihinin son başvuru gününden itibaren 15 (on beş ) gün içerisinde www.inonu.edu.tr adresinde yayımlanacaktır. Sonuçların açıklanması tebligat mahiyetinde olacaktır.

İçeriği Kaynağından oku: Haber7

Not : Bu içerik Haber7 internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap