1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Instagram Reels yeni özelliğe kavuştu

Instagram Reels yeni özelliğe kavuştu

featured

Instagram, Reels kullanıcıları arasındaki etkileşimi bir adım öteye taşıyacak ‘Reels Yanıtları’ işlevini kullanıma sundu. Bir süredir test aşamasında olan bu özellik sayesinde, videolardaki yorumlara doğrudan Reels ile yanıt verebiliyorsunuz.

TİKTOK ÖZELLİĞİ INSTAGRAM’A GELDİ

Reels’taki videolara yapılan yorumun altındaki ‘Yanıtla’ butonuna dokunduğunuzda, sol köşede mavi kamera simgesi (önceden burada profil fotoğrafı vardı) beliriyor. Sizi söz konusu yoruma yanıt vermek üzere doğrudan Reels bölümüne aktaran bu simgeye tıkladıktan sonra videoyu çekip ardından takipçilerinizle paylaşabiliyorsunuz.

Instagram Reels Yeni Özelliğe Kavuştu

Ayrıca Instagram çektiğiniz Reels videosuna, yanıtladığınız yorumu çıkartma olarak yerleştiriyor. Böylelikle takipçileriniz o videoyu hangi amaçla paylaştığınızı anlayabiliyorken, yorumun sahibi de kendisine yanıt verdiğinizin farkına varmış oluyor.

Instagram, yeni özelliği resmi hesabından şöyle duyurdu:

İçerik üreticilerin Instagram’da yarattığı toplulukları seviyoruz. Bu nedenle, hedef kitlenizle etkileşime geçmenizi sağlayacak yeni bir özellik olan ‘Reels Görsel Yanıtları’nı kullanıma sunmaktan heyecan duyuyoruz. Artık yorumları Reels ile yanıtlayabilirsiniz. Yorum bir çıkartma olarak açılacaktır.

KAYNAK: SHİFTDELETE, HABER7

İçeriği Kaynağından oku: Haber7

Not : Bu içerik Haber7 internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap