1. Anasayfa
 2. Sosyal Medya

İnstagram Story Hilesi

İnstagram Story Hilesi
İnstagram Story Hilesi
2

İnstagram Story Hilesi, hemen hemen bütün sosyal medyada viral olmaya devam eden konular arasında yerini alır. Instagram‘ın en sevilen ve yaygın özelliklerinden bir tanesi de hiç kuşkusuz hikaye atma olayıdır. Hikaye atma, gün içerisinde kişilerin ne yaptığını ve nerede olduklarını konum bilgisi ile belirtebildikleri Instagram özellikleri arasında yerini almaya devam etmektedir. Peki, İnstagram Story Hilesi nasıl yapılır?

İnstagram Story Hilesi

Özellikle de gün içerisinde sık sık story paylaşan bir kişiyi daha yakından takip etmek istiyorsanız; mutlaka çeşitli hilelere başvurmalısınız. Bu sayede, nerede ne zaman ne yaptığını kolaylıkla öğrenmeniz mümkün olacaktır. En yaygın bilinen hikaye hileleri ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Instagram Story hileleri arasında en yaygın bilinenlerden bir tanesi; uygulama indirmektir.
 • Instagram Story hilelerinden bir tanesi de hikayenizi en çok kimin seyrettiği ve profilinizi açık tuttuğudur.
 • Instagram hikayelerinde başlıca kullanılan ilkelerden bir tanesi ise; Storylerini izleyen kişilerin sırasına göre profilinize kimlerin baktığını da anlıyor olmanızdır.
 • Instagram hikayelerinde bulunan hile kategorilerinden bir tanesi ise; sizi takip etmediği halde profilinizi görüntüleyen ve  Storylerinizi izleyen kişileri bulup tespit etmenizdir.
 • Hikaye hedefleri arasında en sık kullanılanlardan bir tanesi ise; shop ve efekttir.

Instagram Story Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram Story hilesi nasıl yapılır? Diye merak ediyorsanız, faydalanabileceğiniz bir çok farklı alternatifiniz olduğunu bilmenizde fayda vardır. Özellikle de profilinizi görüntüleyen ya da en çok bakan kişileri öğrenebilmek için; birçok farklı alternatiften yararlanabilirsiniz. Birçok kişi, Instagram üzerinden kendilerini takip eden ve ne yaptığını öğrenmek isteyen kişileri rahatlıkla görüntüleme şansı elde etmiştir. Sizde bu kişilerden bir tanesi olmak istiyorsanız; bazı işlemleri gerçekleştirerek, haberdar olabilirsiniz. Instagram Story hilelerinden faydalanabilmek için yapmanız gerekenler ise şu şekilde sıralanmaktadır;

Instagram Story Hilesi
İnstagram Story Hilesi

Uygulama İndirmek

Instagram hikaye hileleri kullanmak için yapabileceğiniz işlemlerden bir tanesi de çeşitli uygulamaları indirmek olacaktır bazı uygulamalar; hikayelerinizi istediğiniz forma soktuğu gibi, profilinize kimlerin baktığını ya da kaç kere görüntülediğini de size rahatlıkla gösterecektir. Üstelik bu bilgileri veriler halinde almanız ve kimin hangi sıklıkla profilinizde olduğunu öğrenmenizde mümkündür. Özellikle de Instagram üzerinde sık ve aktif bir şekilde paylaşım yapmaya devam eden kişiler; söz konusu uygulamalardan faydalanarak, kimler tarafından takip edildiğini oldukça kolay bir şekilde öğrenme şansı da elde etmişlerdir.

Son Görüntülenenlere Bakın

Instagram hikaye hileleri arasında en sık tekrarlanan işlemlerden bir tanesi de son görüntülenenler ile alakalıdır.Hikayelerinize son bakan kişiler, profilinizde en sık giren ve hikayelerinizi de en uzun süre izleyen kullanıcılardır. Bu sayede, birçok farklı hileyi aynı anda yapmanız mümkündür. Ancak, bu metotların her zaman için işe yaramadığı ve bazı zamanlarda yanlış verileri gösterdiği de verilen bilgiler arasında yer alır. Ancak hikayelerinize baktığımız zaman kesinlikle emin olabileceğimiz tek husus; sizi takip etmediği halde profilinize bakan ve hikayelerinizi izleyen kişilerin varlığıdır.

Youtube 1 Milyon İzlenme Kaç Para Kazandırır? yazımız da ilginizi çekebilir.

Instagram Story Hileleri Ücretli Midir?

Instagram Storeye hileleri ücreti ile ilgili, merak ettikleriniz varsa; uygulamalara göre ücretlerinde değişiklik gösterdiğini bilmenizde fayda vardır. Ancak bununla beraber, herhangi bir ücret almadan; Story hileleri yapmanıza müsaade eden birçok farklı uygulamanın daha olduğunu bilmenizde fayda vardır. Tüm bunlardan emin olabilmek için ise; siteleri tek tek incelemenizde ve kullanıcı yorumlarını okumanızda fayda vardır. Bu sayede, hangi siteyi kullanabileceğinizi çok daha rahat bir şekilde bulmanız mümkün olacaktır. Üstelik sitelerin aldığı puanları incelemeniz; telefonunuza ya da ınstagram hesabınıza virüs bulaşmaması için de çok önemli bir husus olacaktır.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. 14/04/2024

  Bu hileler gerçekten işe yarıyor mu yoksa sadece zaman kaybı mı? Tartışalım!

 2. 13/04/2024

  Instagram Story hileleri kullanmak etik mi? Tartışmaya açık bir konu!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir