1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Instagram’ın 2022’de odaklanacağı konular açıklandı

Instagram’ın 2022’de odaklanacağı konular açıklandı

featured

Instagram başkanı Adam Mosseri, yaptığı bir video paylaşımla platformunun 2022 planlarından ve genel olarak nelere odaklanacaklarından bahsetti. Mosseri, video çalışmalarını iki katına çıkaracaklarını ve tüm video formatlarını Reels etrafında birleştireceklerini söyledi.

DÖRT ODAK NOKTASI PAYLAŞTI

Instagram başkanı yaptığı video paylaşımda: “Instagram’ın ne olduğunu yeniden düşünmemiz gerekecek çünkü dünya hızla değişiyor ve biz de onunla birlikte değişmek zorunda kalacağız.” dedi ve 2022’de odaklanacakları konuları açıkladı. Instagram’ın video ürünlerini Reels etrafında birleştireceğini ve bu ürünü büyütmeye devam edeceğini belirten Mosseri bunun haricinde üç ana konudan da bahsetti.

İçerik oluşturuculara değinen başkan, Instagram’ın içerik oluşturucuların geçimlerini sağlamalarına yardımcı olmak adına daha fazla para kazanma aracı sunacağını duyurdu. Platform ayrıca kullanıcıların deneyimleri üzerinde daha fazla kontrol sağlayabilmesi amacıyla şeffaflığa odaklanacak.

Mosseri, Instagram’ın ‘insanların çevrimiçi olarak bağlantı kurmasının birincil yolu’ olarak tanımladığı mesajlaşmaya daha fazla ilgi göstereceğini söyledi. 2022 yılında platform, direkt mesajlar için birçok özelliği kullanıma sunacak.

İçeriği Kaynağından oku: Haber7

Not : Bu içerik Haber7 internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap