1. Anasayfa
 2. Ekonomi

İnternetten Satış Ortaklığı Evde Tespih Yapmak

İnternetten Satış Ortaklığı Evde Tespih Yapmak

İnternetten para kazanma imkanlarından biri de satış ortaklığı ya da iş ortaklığı yapmaktır. Birçok kişinin binlerce lira kazandığı bir iştir. Aslında Google Adsense gibi sitelerde satış ortaklığı sistemi ile para kazandırmaktadır. Bu satış ortaklığı ne midir? Eğer siteniz varsa bu sitenize farklı reklamları alarak görüntülenme veya tık başına farklı ücretler alacaksınız.

Bu sistemde pek çok farklı yol bulunuyor. Bazen üye yapma başına bazen görüntülenme bazen ise orada ürünün satış başına olabilir. Buna göre aldığınız ücretlerde değişiyor. Eğer sizin de bir siteniz var ise bu sitenize reklamları koyarak para kazanabileceksiniz. Bu satış ortaklığı işini veren yerleri sitemizden arama bölümüne satış ortaklığı yaparak bulabilirsiniz.

İnternetten Satış Ortaklığı Evde Tespih Yapmak

Evde Tespih Yapmak

Tespihi günümüzde birçok yerde kullanmaktayız. Aslında tespih yapmak zorlu bir iş değildir. Genellikle 33′lük veya 99′lük yapılan tespihleri aynı boncukları bir misinaya ya da ipe sarmamız ile oluşan bir eşya. Hayatımızda birçok yerde kullandığımız tespihleri yaptıran birçok firma bulunmakta. Birçok kişinin evlerinde yaptığı bir iş de olan tespih işini hemen sizde yaparak para kazanabilirsiniz. Size çok para kazandıracak evde bir ek iş imkanı bekliyor. Çok küçük bir araştırma ile bu işi verenleri çok kolay şekilde bulabilirsiniz.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir