1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. İrem Helvacıoğlu: Tırmandığım yok dik ve zordu!

İrem Helvacıoğlu: Tırmandığım yok dik ve zordu!

featured

Ekranların ünlü ismi İrem Helvacıoğlu, MAG dergisinde verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu. “Behzat Ç.”, “Muhteşem Yüzyıl”, “Sen Anlat Karadeniz” gibi iddialı projelerle adını duyuran Helvacıoğlu, şöhretin birden gelmediğini anlattı.

“Tırmandığım yol diyelim buna, çok dik ve zorluydu. Ama ben zorluğun beni pes ettirmesine izin vermedim, ben izin versem bile bana bu yolda destek olan çok insan vardı” diye konuşan oyuncu, her geçen gün yeni bir şey öğrendiğini de sözlerine ekledi.

Gözden Kaçmasın

İrem Helvacıoğlu: Tırmandığım Yok Dik Ve Zordu!Tolgahan Sayışman 55 dakikada 40 kilo aldı!

#TOLGAHAN SAYIŞMAN#AYNASIZ

İrem Helvacıoğlu: Tırmandığım Yok Dik Ve Zordu!Yasemin Özilhan’ın pikan cevizli tarifine tepki! Kilosu 800 lira mı?

#YASEMİN ÖZİLHAN#PİKAN CEVİZİ

HADSİZ ELEŞTİRİYE KIZARIM

Sosyal medya kültürü üzerine de konuşan Helvacıoğlu, eleştiriye açık olduğunu ama hadsizliğe kızdığını söyledi:

“Sosyal medyada eleştirilerin artık eleştiri olduğunu düşünmüyorum. Biraz hadsizlik ve biraz her şeyi eleştirmek, yargılamak ve olumsuzlaşmak gibi bir kavram oluşmaya başladı. Bazı insanların acımasız olduğunu düşünüyorum.”

Ekrandaki kusursuz güzellik dayatmasıyla ilgili ise “Güzellik algısı değişiyor. Sadece dış görünüşe bakmak yeterli değil; enerji, hayata bakışın, tecrübelerin, bilgin ve yeteneklerin de olmalı. Kusursuzluk ve kalıcılık bunlarla olabilir, bu benim düşüncem” diye konuştu.

İrem Helvacıoğlu: Tırmandığım Yok Dik Ve Zordu!

 

 

 

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap