1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. İrem Helvacıoğlu: Tırmandığım yol dik ve zorluydu!

İrem Helvacıoğlu: Tırmandığım yol dik ve zorluydu!

featured

İrem Helvacıoğlu, MAG dergisinde verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu. “Tırmandığım yol diyelim buna, çok dik ve zorluydu. Ama ben zorluğun beni pes ettirmesine izin vermedim, ben izin versem bile bana bu yolda destek olan çok insan vardı” diyen oyuncu, her geçen gün yeni bir şey öğrendiğini de sözlerine ekledi.

“HADSİZLİK”
Sosyal medya kültürü üzerine konuşan Helvacıoğlu, eleştiriye açık olduğunu ama hadsizliğe kızdığını söyledi: Sosyal medyada eleştirilerin artık eleştiri olduğunu düşünmüyorum. Biraz hadsizlik ve biraz her şeyi eleştirmek, yargılamak ve olumsuzlaşmak gibi bir kavram oluşmaya başladı. Bazı insanların acımasız olduğunu düşünüyorum.

“DIŞ GÖRÜNÜŞE BAKMAK YETERLİ DEĞİL”
Ekrandaki kusursuz güzellik dayatmasıyla ilgili ise ünlü oyuncu, “Güzellik algısı değişiyor. Sadece dış görünüşe bakmak yeterli değil; enerji, hayata bakışın, tecrübelerin, bilgin ve yeteneklerin de olmalı. Kusursuzluk ve kalıcılık bunlarla olabilir, bu benim düşüncem” şeklinde konuştu.

İrem Helvacıoğlu: Tırmandığım Yol Dik Ve Zorluydu!

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap