1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Irmak Arıcı: Babam ‘Bu kapıdan çıktığında bir daha gelemezsin’ dedi

Irmak Arıcı: Babam ‘Bu kapıdan çıktığında bir daha gelemezsin’ dedi

featured

İpek Açar’ın konuğuna müzik yolculuğunu sorması üzerine Irmak Arıcı, “Babam bağlama çalıyordu, ablam da müzik öğretmeni. Ortaokulda şarkı sözü yazıyordum, yazma aşkım okulda başladı. Annemle babam Türk Sanat Müziği korosuna gidiyorlardı, altı yıl onlarla koroya gidip geldim. Yeni nesil olarak adım geçse de, Türk Sanat Müziği’ni çok severim, türkü çok severim, daha kıymetli geliyor bana” yanıtını verdi.

“BABAM ŞİMDİ MUTLU”
Genç şarkıkcı, “Babam müzik yapacağımı öğrenince ‘Bu kapıdan çıktığında bir daha gelemezsin’ dedi. Kurtlar sofrasıydı, haklıydı. Ama veterinerlikte de kurtlar sofrası vardı. Ama babam şimdi mutlu” şeklinde konuştu.

“VETERİNERLİK YAPMAK İSTİYORUM”
Eğitimini aldığı veterinerlik mesleğini yapmak istediğini dile getiren Arıcı, “Veteriner hekimlere daha çok değer verilmesini istiyorum. Okurken de çalışırken de çok zor bir meslek. Derdini anlatamayan canlarla uğraşıyorlar. Veterinerlik yapmak istiyorum” dedi.

Irmak Arıcı: Babam 'Bu Kapıdan Çıktığında Bir Daha Gelemezsin' Dedi

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap