1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Işıl Yücesoy takipçilerini geçmişe götürdü

Işıl Yücesoy takipçilerini geçmişe götürdü

featured

Daha önce ‘Üvey Baba’, ‘Çemberimde Gül Oya’, ‘Yer Gök Aşk’, ‘Aşk ve Mavi’, ‘Ferhat ile Şirin’ gibi dizlerde rol alan ve uzun zamandır ekranlardan uzak olan Işıl Yücesoy, sosyal medya paylaşımlarıyla gündem olmaya devam ediyor.

Instagram’da 148 bin takipçisi olan usta sanatçı, zaman zaman paylaştığı karelerle adından söz ettiriyor. Yücesoy son olarak yıllar öncesine ait bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu.

“NE KADAR ŞENDİK”
Hayranlarını geçmişe götüren oyuncu, paylaşımına; “Bir zamanlar maziye bak ne kadar şendik” notunu düştü. 75 yaşındaki Yücesoy’un gençliğine binlerce beğeni ve yorum geldi.

Işıl Yücesoy Takipçilerini Geçmişe Götürdü

TORUNUYLA POZLARINI PAYLAŞIYOR
Öte yandan Işıl Yücesoy’un kızı Meneviş Cılızoğlu, geçtiğimiz mayıs ayında anne olmuştu. Anneanne olmanın mutluluğunu yaşayan usta oyuncu, torunuyla verdiği pozları da yayınlamayı ihmal etmiyor.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap