1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. İsmail Balaban ve İlayda Şeker’den mutluluk pozu

İsmail Balaban ve İlayda Şeker’den mutluluk pozu

featured

Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban, nişanlısı Gamze Atakan’dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra Survivor’daki takım arkadaşı İlayda Şeker ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Şeker, Balaban’la pozunu paylaşıp ”Bir maşallahınızı alırız” notunu düştü.

İsmail Balaban Ve İlayda Şeker'Den Mutluluk Pozu

İsmail Balaban ile evleneceği konuşulan İlayda Şeker, bir an olsun Balaban’ın yanından ayrılmıyor. ”Düğün ne zaman?” sorusuna ”Bilmiyorum farkında mısınız ama ben Antalya’da yaşıyorum, sizce neden?” cevabı veren Şeker, takipçilerine evlilik sinyali vermişti.

Balaban’ın annesi Ümmü Gülsüm Hanım’la aralarından su sızmayan Şeker, Balaban’ın annesiyle düğün alışverişi yapılan bir pasajda görüntülenmişti.

Öte yandan İlayda Şeker, sevgilisi İsmail Balaban’ın isteği üzerine sosyal medyada yer alan cesur pozlarını kaldırmıştı.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap