1. Ana Sayfa
  2. Bilgi
  3. İzmir’de Bir Garip Banka Soygunu [Video]

İzmir’de Bir Garip Banka Soygunu [Video]

featured

İzmir’in Karabağlar ilçesinde “Tamam da niye?” dedirten bir hırsızlık olayı yaşandı. Gece saatlerinde özel bir bankanın Karabağlar’daki şubesine giren bir hırsız, koca bankadan yalnızca 4 tane tablet çaldı. Paraya yönelik hiçbir girişimde bulunmayan hırsızın kimliği, güvenlik kameraları aracılığıyla tespit edildi.

İsminin O.T. olduğu tespit edilen hırsız, bankanın camını taş ile kırdı. Şubede oldukça rahat tavırlar sergileyen hırsızın, çaldığı tabletlerden 1 tanesini de düşürdüğü tespit edildi. Bankanın alarm sisteminin devreye girmesiyle olay yerine giren polisler, yerde buldukları tableti banka görevlilerine teslim ettiler.

Yüzünü gizleme teşebbüsünde bile bulunmadı

İzmir'De Bir Garip Banka Soygunu [Video]

İzmir’de yaşanan hırsızlık olay, tüm detaylarıyla garipti. Zira hırsız, bankadaki rahat tavırlarının yanı sıra yüzünü gizleme gereksiniminde bile bulunmamıştı. Bir bankada güvenlik kamerası olmayacağını düşünmek, bunun üzerine bankaya rahat rahat girmek ve yüzünü bile kapatmamak… Hırsızlıkla ilgili başlatılan soruşturmacının sonucu, kamuoyunda gündem olacak gibi görünüyor.

Kolluk kuvvetleri, bu garip hırsızlığı gerçekleştiren O.T.’nin yakalanması için çalışmalarını başlatmış durumdalar. Zanlının kısa bir süre sonra yakalanacağı düşünülüyor.

Bankanın güvenlik kameralarına yansıyan o anlar

İçeriği Kaynağından oku: Webtekno

Not : Bu içerik Webtekno internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  SON DAKİKA: Benzine 32 Kuruş İndirim Geldi
Yorum Yap

Yorum Yap